PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1113}
7,8 263 763
oceny
7,8 10 1 263763
7,2 18
ocen krytyków
Sami swoi
powrót do forum filmu Sami swoi

Czyje to dziecko?

użytkownik usunięty

Na początku filmu widzimy rodzinę Pawlaków czekających na Jaśka. Jest dorosły Pawełek, Wicia, Jadźka, w domu czeka mała Ania. A czyj jest ten chłopczyk, który się tam kręci? Taki blondasek mały.

ocenił(a) film na 10

a to nie Pawelkowe?

użytkownik usunięty
stjopan82

Na pewno nie. W "Kochaj albo rzuć" Pawełek miał syna, a Ania była już dorosła.

ocenił(a) film na 8

Kaźmirz :D mówił Jaśkowi, że to "Pawlak, wnuczek" :) także, może to Wici i Jadźki, tyle że później nie wspominane. Bo nie wiem... Było gdzieś później powiedziane, że Ania to jedyne dziecko Wici i Jadźki? Ja przynajmniej nie pamiętam.

Na dworcu nie tylko był ten blondasek ale i dziewuszka - w późniejszej scenie Mania mówi do niej Grażynko. Może to i Witji.
Paweł to nastolatek.

użytkownik usunięty
ines_25

A no faktycznie. Dziewczynka też była. Możliwe, że to ich dzieci, chociaż byłam pewna, że Ania jest jedynaczką. W kolejnej części Pawlak ma problem, bo nie ma nastepcy, nie ma komu zostawić ziemi. Pawełek miastowy, Witia nie, Kargulowi oddać nie chce, Ania ma szkołę. O innych nie było mowy, więc wnioskuję, że Ania nia miała rodzeństwa. Chociaż możliwe, że twórcy pominęli tę kwestię.

ocenił(a) film na 10

mi się wydaje że twórcy nie przewidzieli że będą następne części i to dzieci Wici

użytkownik usunięty
SzymonekJR

Bardzo możliwe.

ocenił(a) film na 10

7 lat, kupa czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones