PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 497
ocen
6,9 10 1 103497
6,9 50
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

mdłości

ocenił(a) film na 3

kiedy czytam komentarze "zachwyconych" widzów, to zastanawiam się (po obejrzeniu filmu) ilu z nich jest opłacanych przez producenta. Film bardzo płaski, jednowymiarowy, epatujący nienawiścią. Do pięt nie sięga pierwszej części. A Stuhr jako szlachetny, ale naiwny w swojej dobroci gej.. Eh..

ocenił(a) film na 4
Peter_Quinzel

Tym nadmiarem XD potwierdzasz tylko swoje umysłowe upośledzenie.

AlexAshtray

W którym miejscu jedzie po lewicy? Np. w scenie w muzeum, gdzie elyta (przepraszam) "spuszcza się" nad "sztuką" w postaci "dzieła" z ubrań uchodźców. Oni nie widzą tego jako ludzkich dramatów, a jako pretekst do kolejnej wystawy, czy wiecu wyborczego. Albo te krokodyle łzy po marszu i starciu z prawakami. Organizowanie nic nie wnoszących 5 minutowych wieców, które mają tylko podgrzewać atmosferę i generować starcia. Czy scena, gdzie kandydat na prezydenta stolicy w swojej kampanii w tv mówi o kotkach, pieskach, zajączkach i wiewiórkach. Wiele w filmie smaczków, gdzie obrywa się nie tylko prawej, ale i lewej stronie.

ocenił(a) film na 9
Majka7_Fire

Masz rację, aczkolwiek te przywary bledną przy festiwalu nienawiści wobec innych, który serwuje prawica. Muszę jeszcze raz obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 3
dominik453

Jedzie po lewicy? Logika się kłania. Żeby tak było, nie wystąpiłby Maciek Stuhr w takim filmie, TVN nie byłby sponsorem. Resztę bez sensu komentować. Pokaż mi tu wielowymiarowość. W filmie pokazane są lewackie symbole tak oblatane jak zaszczepka w kiblu, tak jak w amerykańskich filmach jedzie patosem na kilometr.

ocenił(a) film na 2
be13

Niestety muszę się zgodzić z opinią autora tematu.
BardZo dużo obiecywałem sobie po trailerach i zapowiedziach + działała moc pierwszej części.

A co dostałem ? Klase Średnią, biedna i prześladowana przez narodowców idiotów.
Młodego chłopaka który zachowuje się jak rozkapryszone dziecko.

Zamysł może i dobry - wszyscy dajemy się wciągnąć w grę kogoś tam u góry ale wykonanie bardzo średnie. No i poszczególne motywy mocno naciągane, gość bez przeszkolenia wchodzi okrada magazyn...

ocenił(a) film na 5
Wizard1984

Mam tak samo.Spodziewałam się czegoś mocniejszego.A film?średniaczek.

be13

mi się pierwsza część nie podobała, nie widziałem nic ciekawego w tamtej części. A tutaj jednak dobre aktorki jak Stenka czy Kulesza, podniosły poziom. No i dużo ciekawsze

ocenił(a) film na 10
be13

A to ciekawe bo te same argumenty są często zarzucane pierwszej części xD i ja się zastanawiam czy to te filmy są płaskie czy ich odbiór przez widzów

ocenił(a) film na 6
be13

Pewnie lewe konta znowu windują średnią. :-)

be13

Co
się dziwisz jak oglądasz filmy ze szczurem.

ocenił(a) film na 8
be13

I właśnie dlatego nie obchodzi mnie czyjeś zdanie co do filmów. Bo nie urzekło, bo to nie powinno być tak, za mało emocji i można jeszcze wymieniać. Tak jak według jednego typa sylwetka jednego samochodu jest właściwa tak dla drugiego jest po prostu zwyczajna, ale ta właśnie jest właściwa a każda odbiegającą już nie pasuje. Jeśli twoje życie jest właściwe i takie jak powinno to gratuluję i życzę dalszych sukcesow.

ocenił(a) film na 1
Bun

tragedia tragedia i tylko tragedia. szkoda darmowego czasu. ja nie doszukuje sie w filmach siódmego dna. albo jest akcja, wciagajaca fabuła że czekasz co się wydarzy albo patrzysz na zegarek kiedy koniec tego gówna. czy naprawdę społeczeństwo jest tak tępe że potrafią piać z zachwytu nad jokerami i hejterami?

ocenił(a) film na 8
vegamistrz

Nie wiem,Ale żeby Ci odpowiedzieć daj przykład filmu który Ci się podoba i uważasz za dobry,

użytkownik usunięty
be13

dac 10 temu dziełu i dziwic sie ze Jokera lepiej oceniaja to naprawde żal i szkoda tracic czas na pyskówki z tym planktonem intelektualnym

ocenił(a) film na 7
be13

1 cz lepsza? Że niby te wulgaryzmy co 5 min? To właśnie 1 cz pod względem dialogów była dnem, szajs dla gimbusów którzy się jarają emo...

ocenił(a) film na 7
be13

Co lepsze 365 dni do walenia gruchy?

ocenił(a) film na 4
be13

nie zgadzam się aby film zasługiwał na jedynie 3. Lecz na pewno nie jest na tym poziomie komasy do którego się przyzwyczailiśmy

ocenił(a) film na 8
be13

Zastanawia mnie, dlaczego ludzie nie widzą, że zarówno przedstawiciele lewej, jak i prawej strony w tym filmie przedstawieni są w krzywym zwierciadle i krytykowani (bo nikt mi nie wmówi, ze krasuccy, rudnicki i podobne im postacie są tu przedstawione pozytywnie - narodowcy w formie „zwierząt”, czy lewicowcy jako pozornie otwarci i oświeceni, również mający w sobie pogardę i poczucie racji „mojszej” to po prostu gra stereotypami. Jeżeli kogoś ten film razi i czuje się obrażony, zamiast podejść doń z dystansem, sam prawdopodobnie jest przedstawicielem danego środowiska, który popada w skrajności i podchodzi do swoich pobratymców bezkrytycznie.

Sugar666

Każdy widzi to co chce widzieć niestety

ocenił(a) film na 7
Sugar666

Jestem właśnie po seansie i uważam że kluczowe jest to, że jedna firma prowadziła zarówno kampanię czarnego piaru prawicy jak i lewicy. Doszło do takiej skrajności, że główny bohater pisał w imieniu obydwu stron. To pokazuje, że nie chodzi o wartości ale po prostu o walkę dla walki. Również nie poczułem tu stawiania której kolwiek ze stron jako lepszej. Komentarze i opinie w Internecie już dawno straciły jakąkolwiek wartość. I bardzo nie wiele osób czyta więcej niż 5 najtrafniejszych/z największą ilością lajków komentarzy. Jest to po prostu kolejną machina do wpływania na ludzkość.

ocenił(a) film na 3
be13

Na wstępie zaznaczę, ze jestem osoba której poglądy polityczne są takie : PiS-ko jedno zło. Natomiast zgadzam się tutaj, ze Maciej „Sztur” jest przedstawiony jako biedna ofiara drugiej strony barykady. Nacechowany przez reżysera tak, żeby wzbudzał współczucie i wywoływał empatię. Ja byłbym skłonny pójść dalej : zamiast Macieja sztura dałbym : czarnoskórego geja, Żyda, po zmianie płci ( lub w trakcie). Niestety film jest taki, jak można sobie go wyobrazić przed seansem czytając jedynie kto go stworzył - TVN. Nazwałbym ten film anty PiS. Biedny hejt na komunę :(

ocenił(a) film na 8
be13

"Do pięt nie sięga pierwszej czesci", po tym zdaniu przestałem brać ten komentarz na serio

ocenił(a) film na 8
be13

Ten film mi się nie podobał, a ja jestem bogiem i jak mi się coś nie podoba to na pewno nie podoba się wszystkim - podsumowanie myśli autora komentarza.

ocenił(a) film na 3
Kira91

"A ja jestem jeszcze bardziej boskim bogiem i wiem co autorka komentarza miała na myśli, więc dokonuję podsumowania?" Ważniejsze rzeczy mam dziś do zrobienia, więc komentowanie nieudanego (w mojej "boskiej" ocenie) filmu pozostawię tęższym umysłom. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
be13

Do pięt nie dorasta pierwszej części? Przecież pierwsza część to było takie mega gówno, że brak słów...

ocenił(a) film na 9
be13

Jestem w szoku, ten film jest b.dobry. Jeśli nie rozumiesz przekazu, to masz problemy albo z rozumieniem świata lub zależności międzyludzkich.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
be13

"Epatujący nienawiścią" XD To się obśmiałem, dzięki!

ocenił(a) film na 10
be13

eh ktos wstal z wyra lewa noga znowu i trolluje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones