PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818017}
6,9 103 497
ocen
6,9 10 1 103497
6,9 50
ocen krytyków
Sala samobójców. Hejter
powrót do forum filmu Sala samobójców. Hejter

mdłości

ocenił(a) film na 3

kiedy czytam komentarze "zachwyconych" widzów, to zastanawiam się (po obejrzeniu filmu) ilu z nich jest opłacanych przez producenta. Film bardzo płaski, jednowymiarowy, epatujący nienawiścią. Do pięt nie sięga pierwszej części. A Stuhr jako szlachetny, ale naiwny w swojej dobroci gej.. Eh..

ocenił(a) film na 10
Dzida_86

Hmmm, średnio mnie obchodzi opinia na mój temat, kogoś kto dla mnie jest nikim do tego o loginie "Dzida" xD

Jakieś badania PANu i tym podobne artykuły nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem, gdyż robiłem przy badaniach i badania badaniom nierówne (połowa wyników jest źle interpretowana, są odczytywane złe dane itd.)- to po pierwsze, a po drugie wykształcenie =/= inteligencja. Po trzecie- gwarantuje ci, że osoba realnie wykształcona i dobrze sytuowana ma ciekawsze zajęcia niż darcie p**dy w kominiarce typu "zakaz p**ałowania", palenie flag innych państw i odwalanie innych gówien, które cywilizowanemu człowieku do głowy by nie przyszły.

A to moja odpowiedź na twój biedaartykuł: https://www.youtube.com/watch?v=ybBeQt4N6HA

ocenił(a) film na 4
Peter_Quinzel

"Już pomijam fakt, że gówno mnie obchodzi opinia na mój temat jakiegoś przegrywa z forum xD"

"Hmmm, średnio mnie obchodzi opinia na mój temat, kogoś kto dla mnie jest nikim do tego o loginie "Dzida" xD"

"Jakieś badania PANu i tym podobne artykuły nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem"

Ty siebie czasem czytasz sieroto? Jedynym wyznacznikiem z którym się liczysz jest twoje własne ego. Takie niedowartościowane internetowe mameje zawsze dostarczają mi masę rozrywki jako idealne przykłady przegrywów próbujących dowartościować się w internecie. Jestem pewien, że koledzy w szkole zabierali ci kanapki.

ocenił(a) film na 10
Dzida_86

No i znowu jakieś pseudopsychologiczne wycieczki zamiast kontrargumentów. Tym razem w stronę mojego dzieciństwa xD Niestety, ale pudło bo było bardzo udane xD

A tak z ciekawości? Co skończyłeś? Psychologię? Bo jak nie to odpuść, bo tylko się pogrążasz tymi rozkminami na temat mojej osoby, no chyba, że nic innego ci już nie zostało- tonący brzytwy się łapie

Peter_Quinzel

Kolejny, który nie wie do czego służy forum, komentarze?

ocenił(a) film na 10
Radek_Traczyk

komentarze służące czemu? komu?

Peter_Quinzel

No napisałeś, że cię nie obchodzi jego opinia. A forum jest właśnie po to, żeby wyrazić swoją. Więc, jak cię nie interesują opinie innych, to po co zaglądasz do forum?

ocenił(a) film na 10
Radek_Traczyk

aha, czyli rozumiem, że tematem przewodnim forum filmwebu jest moja osoba? Bo chodziło mi o opinie tego kolesia na mój temat.

Peter_Quinzel

Ehh, nie - forum służy do tego by każdy mógł wyrazić swoją opinię. Ty, ja, czy ktokolwiek inny. Ludzie tu po to zaglądają by se poczytać co kto uważa na temat tego serialu. Ewentualnie przecież możesz się o coś zapytać, czy poinformować o jakimś newsie itp. Nadal czegos nie rozumiesz?

ocenił(a) film na 10
Radek_Traczyk

To ten film to serial? Nie, z nas dwóch chyba to ty nie rozumiesz.
Owszem, nie obchodzi mnie czyjaś opinia i to fakt. Tu nawet nie chodzi o to co do mnie napisał tylko po prostu mówię to co czuję. That's all.

>Jechanie, obrażanie kogoś
> Opinia o filmie XD

Już nawet nie mówiąc o tym, że ja nawet nie jestem autorem tego biedaposta

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Radek_Traczyk

Ok, będziesz miał chociaż czas przeczytać swoje wypociny i może zrozumiesz jak bardzo się błaźnisz

Peter_Quinzel

No przeczytałem. No i faktycznie sam się śmiałem co za głupoty wypisuje. Co się ze mną dzieje? Xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Peter_Quinzel

Haha, bardzo śmieszne.

Peter_Quinzel

Dobra, może wyjaśnię bo już mi się znudziło. Czasami fajnie mi się prowadzi takie debilne dyskusje, bo ciekaw jestem odp. innych. ;) Często mam po nich niezły ubaw. No niestety nie w tym przypadku. :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Peter_Quinzel

O i oto chodziło. Takie odpowiedzi wkurzonych dzieciaków przyjemnie się czyta. :)

ocenił(a) film na 10
Radek_Traczyk

dzieciaków? chłopie, mam tyle lat, że pewnie mógłbym być twoim ojcem i żeby mnie wkurzyć naprawdę musiałbyś się postarać

ocenił(a) film na 8
Radek_Traczyk

Gdybyś kiedyś chciał się przyznać do trollowania, to napisz, że cieszy cię wkurzanie innych. :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Dzida_86

Ej, w sumie to jest ciekawe, że tak bardzo się burzycie o obraz Komasy i jego rzekomą "ocenę" waszego środowiska, a sami oceniacie innych, którzy mają trochę szerszą wizję świata od was xDDD dla przykładu ja już zostałem nazwany gimnazjalistą, KODowcem, przemądrzałym gogusiem (cokolwiek to znaczy w tym wypadku). Już pomijam fakt, że gimnazjum skończyłem dekadę temu, a o KODzie słyszałem jedynie na forum XDDD

ocenił(a) film na 4
Peter_Quinzel

Lubię patrzeć jak takie mięciutkie fajeczki motają się w swoich tłumaczeniach. O KODzie słyszałeś rzekomo z forum (?) a chwilę wcześniej zamieściłeś film autorstwa OKO press czyli jego prasowej przybudówki. Palisz głupa, motasz się, kłamiesz, obrażasz, manipulujesz i nadużywasz ikonek zarezerwowanych dla dzieci w przedziale szkolnym 1-6. Klasyczne dla nie radzącego sobie ze swoimi emocjami pryszczatego nastolatka który zbiera od wszystkich na forum solidne baty. Miło patrzeć jak się pogrążasz.

ocenił(a) film na 10
Dzida_86

"mięciutkie fajeczki"? chyba pomyliłeś portale xD Co? ja po prostu wpisałem na yt coś w stylu "marsz niepodległości- prawda" i kliknąłem w pierwszy, lepszy filmik i ja nawet nie patrzyłem kto to wstawia XDDD O k**wa stary, ty żyjesz w jakimś Matrixie, dokładnie jak Guzek z filmu- wszędzie konspiracje, teorie spiskowe xDD

O kurcze, nie wiedziałem, że emotikonki są przypisanej do jakiejś konkretnej grupy wiekowej, dyrektorze internetu! Bardzo mi przykro, ale "xD" to jedyna sensowna emotikonka, która mi przychodzic na widok waszych wypocin, zwłaszcza tych pseudopsychologicznych, kim jestem, ile mam lat, jakie mam poglądy polityczne i od razu jaki mam rozmiar buta najlepiej xDDD

A nie przyszło ci do tej pustej dzidy, że jestem po prostu facetem, który jest znudzony ból dupieniem typu "hurr durr lewactwo", bo w filmie ktoś pokazał gorzką prawdę o troglodytach z tych psychomarszy? xD

Nie, ja się nie pogrążam - na razie to cisnę z was bekę i waszego wąskiego obrazu świata, który jest mimo tego, że ludzi takich jak ja bawi to jest też na dłuższą metę przykry. A podobno filmy rozwijają.

ocenił(a) film na 10
Dzida_86

A i jeszcze jedno- już abstrahując od tego, że "Oko.press" (czy jak to się piszę) jest ponoć lekko stronniczy (czego osobiście nie widzę, ale okej, niech ten raz będzie po waszemu). Rozumiem, że zaprzeczasz jakoby na marszu niepodległości pojawiały się regularnie hasła typu "Europa biała albo bezludna", były palone flagi innych państw, był pity alkohol i dochodziło do bójek?

użytkownik usunięty
Peter_Quinzel

https://www.filmweb.pl/serial/Rodzinka.pl-2011-599540/discussion/Nie+ogarniam+te go.,2017914

Peter_Quinzel 7 lat temu:

"Ani nie jestem jakimś fanem czegoś ani także jakimś specjalnym hejterem, gdyż nigdy nikogo od razu mieszam z błotem, a tym bardziej nigdy nie używam określeń typu 'troll'."

Peter_Quinzel w 2020 roku na dzień dobry do innego usera:

"Już pomijam fakt, że gówno mnie obchodzi opinia na mój temat jakiegoś przegrywa z forum xD"

Coś jeszcze trzeba dodawać? Ty się kompromitujesz na własne życzenie. A podobno mądrzeje się z wiekiem. Nie wszystkich to czeka, co widać na załączonym obrazku. ;)

ocenił(a) film na 10

o widzę, że mam fana! Ale ty wiesz, że od 2011 roku minęło 9 lat, prawda? A jeśli się zatrzymałeś na 2011 roku to gratuluję xD Następnym razem proponuję wyciągnąć moje uwagi z dzienniczka szkolnego jak chodziłem do gimnazjum albo nagany z podstawówki xDD

Aktualnie jestem daleki od pogrążania się w przeciwieństwie do stulejarzy bez życia twojego pokroju, którzy śledzą każdy mój krok w internetach xD

Ja na twój profil nawet nie wszedłem i nie zamierzam, bo mam to w dupie kim jesteś i co oglądasz. Powodzenia dalej w przeglądaniu mojego profilu, bo może coś cię zainteresuję xD oby coś bardziej ambitnego niż "plebsionka.pl" xDDD

użytkownik usunięty
Peter_Quinzel

A to ciekawe założenie, że śledzę każdy (podkreślam i cytuję: "każdy") twój krok i podobno jestem fanem. Szkoda tylko, że błędne. :) Czujesz się śledzony od początków powstania twojego konta? Oczywiście jest to pytanie retoryczne. Sprowadzasz swój nieprzemyślany zarzut do absurdu. Nie przyszła do twojej głowy myśl, że można wyszukać szybko i skutecznie cudze wypowiedzi, co miało miejsce z mojej strony, a zajęło to niewiele czasu. Jest to świetne rozwiązanie, gdy aktywny użytkownik chce się zapoznać jak inni piszą, ponieważ kiedyś była w naszych profilach zakładka wszystkich postów, ale usunęli. Właśnie po to powstała między innymi wyszukiwarka Google. Używam jej zgodnie z przeznaczeniem. Rozumiem jednak, że wolisz uroić sobie rzekomego prześladowcę/stalkera/fanboja dla własnego komfortu, nie zastanawiając się nawet nad innymi możliwymi rozwiązaniami. ;) Twoje zarzuty są dalekie od prawdy. Już zrozumiałem, że nie interesuje cię dążenie do prawdy, tylko nielogiczne pyskówki. Ciebie nie stać nawet na te logiczne.


Mimo, że rozumiesz co inni do ciebie piszą, trudno jest ci podjąć rzeczową dyskusję. Zacytowałem wypowiedź sprzed 7 lat dla porównania. Wtedy jeszcze używałeś chłopskiego rozumu. Wiadomo, że z czasem rzeczy się zmieniają, to jest jasne i logiczne. Twoje myślenie zmieniło się na gorsze, wręcz przedszkolne. Wszystko czarno na białym. Jak na razie pokazujesz, że twoim ambitnym celem są kiepskiej jakości próby obrażania ludzi na filmwebie. Czujesz się spełniony i mądrzejszy niż kiedyś? :)

Mnie również nie obchodzi kim jesteś i co tam sobie oceniasz. Każda wypowiedź podlega krytyce. Raz jeszcze chcesz pokazać tymi obelgami, że sobie z nią nie radzisz? :)

ocenił(a) film na 10

O stary, to tobie się chciało aż mnie szukać przez google'a - nie no rzeczywiście, jeszcze lepiej XD z tego co wiem to coś takiego oznacza zaburzenie psychiczne albo musi się tobie mega nudzić w trakcie kwarantanny. Ciekawe co będzie następne, szukanie mnie po numerze IP? XD

No ale co ta wypowiedź wyrwana z kontekstu tu wnosi? Aż nic xD Poza tym, że dzisiaj pewniej wyrażam swoje zdanie i mam jeszcze bardziej w**ebane na innych.

I jeśli serio nie widzisz nic creepowego w wykopywaniu jakiś wypowiedzi sprzed 9 lat to znaczy, że albo jesteś stulejarzem- piwniczaninem z dziwnie poprzestawianymi normami, albo po prostu debilem xD

Krytyka? Serio? Wiesz co to w ogóle znaczy? XD Jeśli dla ciebie krytyka to pisanie wypocin typu "nie myślisz tak jak my bo jesteś z KODu" albo "Uuu... ty zły lewaku, koledzy z podstawówki zabierali ci kanapki w szkole" to powodzenia, bo gdybyś tak podszedł do mnie na ulicy i zaczął gadać to bym ci parsknął śmiechem prosto w twarz XD Z resztą, a kim ty jesteś by mnie krytykować i oceniać? Aż nikim. Do tęgo błędnie, tak by moja osoba pasowała do waszych, niestworzonych teorii na mój temat.

I nie, nic nie chce "pokazać" tylko nazywam pewne rzeczy po imieniu, a wiem, że w tym kraju ludzie się tego bardzo boją stąd taka burzliwa reakcja na pare moich wpisów.

ocenił(a) film na 10
Peter_Quinzel

i cisnę z was bekę i waszych nieudolnych pseudopsychologicznych wywodów na mój temat, zasłyszanych gdzieś w filmach XD

użytkownik usunięty
Peter_Quinzel

Nic nie pisałem o polityce, nie obchodzą mnie twoje poglądy w tej kwestii. Praktycznie cała twoja odpowiedź to jedna wielka burzliwa reakcja. Dlaczego? Emocjonalne wpisy, określenia, epitety ad personam, wulgarne słownictwo. Doskonale rozumiem dlaczego "ciśniesz bekę" - jest to najprostszy sposób, aby zagłuszyć jakikolwiek głos sprzeciwu bądź krytyki. Cóż jednak z tego, że wyrazisz swoje rozbawienie? Twój stan emocjonalny w żaden sposób nie sprawia, że masz w czymś rację. :) Od tego są merytoryczne argumenty - a to jest coś, czego nie potrafisz zrobić. Szydzisz, kpisz i nic więcej sobą nie zaprezentowałeś. Ty uwielbiasz jak ci słoma z butów wychodzi, prawda? :)

Każdy użytkownik ma prawo oceniać i krytykować inne poglądy - tak działa publiczne forum. Ty oceniłeś moje pod wpływem emocji. A skoro twierdzisz, że moja krytyka twoich wypocin jest błędna, powinieneś z łatwością ją obalić. Na to się jednak nie zanosi, bo przylazłeś się pośmiać i pyskować po raz kolejny nieudolnie. :) Widzisz jak ładnie nazywam rzeczy po imieniu?

ocenił(a) film na 10

typie, ty tak na serio czy tylko się zgrywasz? ty serio myślisz, że przyjmuję do siebie chociażby 0,001 procent tych kwaśnych pierdów, które do mnie piszą jakieś anony na tym forum? xD ty masz jakiś przerost megalomanii

Hmm, argumenty mówisz? A to zabawne, bo już zadałem na tym forum dwa razy jedno i to samo pytanie, a nie dostałem do tej pory żadnej odpowiedzi na nie.

Coo? No i znowu popłynąłeś. Czym się niby objawia ta moja "burzliwa reakcja"? Tym, że używam wulgaryzmów albo używam jakiejś emotki, bo nie jestem ze średniowiecza jak niektórzy tutaj? xD Jezuu jak ja kocham takich domorosłych psychoanalityków, którzy udają kogoś kim nie są <3 a nie przyszło ci czasem do głowy, że na codzień dużo przeklinam, a "xD" to moja reakcja na te wasze wypociny, które nic więcej nie są u mnie w stanie wywołać poza ironicznym uśmieszkiem?

Co niby ładnie nazwałeś? Owszem, lubię się śmiać (i to już nie tobie oceniać "udolnie" czy "nieudolnie", cokolwiek to znaczy) i jak już wspominałem nie mam w zwyczaju udowadniać czegoś w sieci osobom, które nie mają wpływu na mój dobrostan i ty nie jesteś wyjątkiem - to tyle jeśli chodzi o to jak to ładnie nazwałeś "obalanie". Może to z racji tego, że jak wychodzę z tej strony momentalnie zapominam o tych jałowych dyskusjach z tobą i innymi twojego pokroju?

A jeśli tak bardzo zależy ci na tym co nazywasz "obalaniem" to masz gdzieś wyżej wszystko- nie chce mi się szukać tego i kopiować to samo, a po drugie to znajdź sobie, nie będę cię wyręczać i ponoć bardzo lubisz szukać ;)

użytkownik usunięty
Peter_Quinzel

"a nie przyszło ci czasem do głowy, że na codzień dużo przeklinam, a "xD" to moja reakcja na te wasze wypociny, które nic więcej nie są u mnie w stanie wywołać poza ironicznym uśmieszkiem?"

Innymi słowy chwalisz się, że nie jesteś zdolny do rzeczowej polemiki, a publiczne forum traktujesz jako plac zabaw, aby sobie odreagować. :) Smutny obraz człowieka tutaj reprezentujesz. 

******

"jak wychodzę z tej strony momentalnie zapominam o tych jałowych dyskusjach z tobą i innymi twojego pokroju"

Chcesz zatem powiedzieć, że rozmowy niejałowe prowadzisz wtedy, kiedy inni użytkownicy klepią cię po plecach i nie musisz się o nic spierać. :) Wybitnie i dobitnie pokazałeś, że uwielbiasz tracić czas na jałowe dyskusje, bo wtedy pokazujesz swoje prawdziwe oblicze jako ten "śmieszek" co potrafi reagować epitetami i ironicznym uśmiechem zza monitora, którego nikt na żywo nie zobaczy. :D Uwielbiasz babrać się we własnym bajorku i starasz się sprowadzić na swój "poziom" innych. ;)

******

"Coo? No i znowu popłynąłeś. Czym się niby objawia ta moja "burzliwa reakcja"? Tym, że używam wulgaryzmów albo używam jakiejś emotki, bo nie jestem ze średniowiecza jak niektórzy tutaj? xD Jezuu jak ja kocham takich domorosłych psychoanalityków, którzy udają kogoś kim nie są <3"

Już ci pisałem czym się objawia. Mam ci powtórzyć, bo twoja percepcja nie potrafiła poradzić sobie z prostym zdaniem? :D

******

"Co niby ładnie nazwałeś? Owszem, lubię się śmiać (i to już nie tobie oceniać "udolnie" czy "nieudolnie", cokolwiek to znaczy)"

Masz nieco wyżej odpowiedź na swoje pytanie (percepcja znów ci się kłania). A teraz ci powiem, że i czytanie ze zrozumieniem jest ci obce, ponieważ o udolności bądź jej braku nie napisałem ani razu w kontekście śmiechu, bo to byłby absurdalny zarzut z mojej strony, kłamczuszku. :)

******

"nie mam w zwyczaju udowadniać czegoś w sieci osobom, które nie mają wpływu na mój dobrostan i ty nie jesteś wyjątkiem"

Pięknie to ująłeś w słowa. Pomimo, że na forum każdy normalny użytkownik broni swojego zdania i dyskutuje kulturalnie używając merytorycznych argumentów (im wszystkim też zarzucisz megalomanię? XD), doskonale wyłamujesz się z tego schematu i machasz do wszystkich jako ten, który z normalnością niewiele ma wspólnego. ;)

ocenił(a) film na 10

O chłopie, ale się zesrałeś. Tym razem nawet nie chciało mi się czytać tego bullshitu na mój temat bo i tak uważam, że zjadłeś za dużo mojego czasu, który jest zbyt cenny bym marnował go na odbijanie piłeczki z anonami i prawackimi stulejarzami z forum. Powinienem dostać jakąś nagrodę za to ile już wpisów ci poświęciłem i twojemu braku umiejętności logicznego myślenia. Ja kończę i nie dlatego, że nie mam argumentów bo zgnoiłem was wyżej jak bure suki, tylko nie widzę tu partnerów do dyskusji. Powodzenia w dalszym śledzeniu moich wpisów z 2011 roku bo ja wysiadam oglądać dalej zajebiste filmy jak "Hejter" Komasy <3

użytkownik usunięty
Peter_Quinzel

Gdybyś chciał mnie pokonać/zgnoić intelektualnie, nie pisałbyś wtedy, że wystraszyłeś się dłuższej wypowiedzi, bo wtedy pocisz się, czytając. :) Jak zwykle z logiką u ciebie na bakier, więc "pokonałeś" mnie głośnym pyskowaniem, bo inaczej nie potrafisz. Jesteś strasznie przewidujący. Sam siebie konsekwentnie kompromitujesz każdą nową wypowiedzią i słowotokiem jadu. I ty chcesz jeszcze stwarzać pozory rzekomego szukania partnerów do dyskusji? :D Hahahaha, co za pocieszny z ciebie chłopaczek. ;)

Peter_Quinzel

Uwaga proszę państwa, mamy tutaj specjalistę od inteligencji z prawdziwego zdarzenia! Nie przeczytał komentarza, ale on wie, że jego treść zawiera bzdury! XDDD To się dopiero nazywa samozaoranie XD

ocenił(a) film na 10
morfeusz1805

A i jeszcze jedno, mój ty prawaczku- twój login pochodzi filmu, które stworzyło właśnie to całe "LGTB", więc chociaż z szacunku do samego siebie mógłbyś się nauczyć pisać poprawnie te skróty xDDDD

ocenił(a) film na 3
Peter_Quinzel

Mój login to moja osobista rzecz i nie obchodzi mnie z jakiego filmu pochodzi. Moje poglądy jak mój katolicyzm. Niby jestem katolikiem, ale to nie znaczy że przez to straciłem głowę, przestałem myśleć. Dla mnie liczą się fakty a nie ślepy fanatyzm. Nie wiem czy wiesz, ale słowo Morfeusz ma o wiele głębsze znaczenie, sięgające czasów o wiele wcześniejszych niż stworzyciele LGTB. Ale ty oczywiście widzisz co chcesz widzieć, dopasowując to do swego wypaczonego obrazu.

ocenił(a) film na 10
morfeusz1805

Nie obchodzi cię twój własny login i poglądy? ciekawe xD Tak, tak, a 10tkę przy Matrixie dałeś przypadkiem xD "widzisz co chcesz widzieć"'- rozumiem, że mówisz teraz o samym sobie i tobie podobnych. Weź wyjdź.

ocenił(a) film na 4
Peter_Quinzel

Jeśli już to nie "tępi jaskiniowce" tylko tępi jaskiniowcy. I kto tu naprawdę jest tępy?
Twój post to idealne odwzorowanie przemądrzałego gogusia, który z wyższością patrzy na stworzoną w swojej głowie stereotypową wersję narodowca a w rzeczywistości robi szkolny błąd, którego 9 na 10 członków tak pogardzanej przez niego grupy społecznej by nie zrobiło. Jakbyś kiedykolwiek wynurzył się ze swojej nory i wyszedł trochę do ludzi zamiast obserwować świat przez TVNowskie szkiełko to może skumałbyś, że prawdziwy narodowiec nie ma nic wspólnego z tym jak go przedstawiają kłamliwe media.

ocenił(a) film na 10
Dzida_86

Oj, nie zesraj się i wyjaśnij mi drugie zdanie twojego prawackiego bełkotu, bo ewidentnie brakuje czegoś przed/po "zrobiło", tępoludzie. Akurat wyobraź sobie, że mieszkam blisko centrum Warszawy i widziałem to zoo w akcji na ich przemarszach + czasem oglądam relacje osób, które biorą udział w tym cyrku (przeważnie pierwszy i ostatni) i to co oni opisują, nagrywają jest o wiele bardziej hardkorowe niż marsz pokazany w filmie p.Komasy.

ocenił(a) film na 7
be13

A nie przyszło ci do głowy, że wszystkie postacie są stereotypowe i przerysowane umyślnie?

ocenił(a) film na 8
aklekot

No właśnie.To film fabularny a nie reportaż czy para dokument.
Kordian i Hamlet też byli przerysowani.

be13

Stuhr śliczny serio?

ocenił(a) film na 3
plasznik

jak nie dyskryminować jak na GG po podaniu sobie imion od razu facet wyskakuje z fają albo odbytem , bo ponoś GG już '' wasze '' hetero obiekty tam są dyskryminowane, może zajmij się TYM.

ocenił(a) film na 10
be13

We wyjdź

ocenił(a) film na 9
be13

Dla mnie film jest rewelacyjny. Komasa jedzie po jednych jak i po drugich, pokazując fasadowość poglądów. To oczywiście jedna z warstw jakie posiada ten film. Dla mnie jest on wielowymiarowy. CUDO :)

ocenił(a) film na 9
dominik453

W którym miejscu Komasa jedzie po lewicy? Wiem z wywiadu, że teoretycznie to robi, ale ja jakoś tego w filmie nie widzę... chyba, że za jechanie ma uchodzić pokazanie wad oraz problemów Krasuskich, ale wydaje mi się to nieprzekonujące.
Nie wiem, skąd oskarżenia o przesiąknięcie nienawiścią, skoro nawet zradykalizowanego kuca (neckbearda :)) oglądamy od bardziej ludzkiej strony.
Szkoda, że na siłę wciśnięto mmo (które nawet nie miało stylistyki gry z prequelu), bo odebrało to filmowi wiarygodności (powinien być odpowiednick 4-/8chana albo naszego wykopu, czy tam innego karaczana).

ocenił(a) film na 7
AlexAshtray

Otóż jedzie Komasa po "lewicy" od początku do końca, i to nawet bardziej, niż po "prawicy".

ocenił(a) film na 4
aklekot

Siostro, leki!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones