PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9190}

Rocky

7,7 199 801
ocen
7,7 10 1 199801
8,0 29
ocen krytyków
Rocky
powrót do forum filmu Rocky

sierpowe i proste etc.

ocenił(a) film na 7

Uwielbiam serię Rocky, za to, że tak niemiłosiernie piorą się po ryjach i po 35 prostych i 15 sierpowych z rzędu bez gardy nikt na deski nie pada :D

ocenił(a) film na 10
Lurtz

To źle oglądałeś film bo padali ale wstawali...

ocenił(a) film na 7
Zuy_pan_muzgodestroktor

No więc pokaż mi jednego boksera wagi średniej, który dostaje tyle ciosów w twarz, wstaje i znowu dostaje tyle samo - wstaje i tak z 3 razy? Do tego podobno od mistrza świata (Apollo Creed)... więc albo nie znasz się na boksie albo masz jakieś uprzedzenia do mnie

Lurtz

Proszę:
http://www.youtube.com/watch?v=VawHgrLvbD4
nie jestem żadnym znawcą boksu ale Jack Dempsey słynął z bardzo mocnego ciosu i wogule był jednym z najlepszych bokserów w histroii a mimo to Jess Willard wytrzymał sporo czystych mocnych udzerzeń

ocenił(a) film na 10
Lurtz

Stallone po prostu tak ma w swoich filmach, że najpierw piorą go niemiłosiernie po twarzy, a potem on pierze. Standard. Powtarzalne jak rytuał. Nie wiem, na ile ma to sens, ale jest nieodłączną częścią jego scen walki. Nawet w 'Krysztale górskim', który teoretycznie nie jest filmem bokserskim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones