PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835090}
6,2 44 136
ocen
6,2 10 1 44136
5,7 9
ocen krytyków
Randki od święta
powrót do forum filmu Randki od święta

Żałuję, że nie posłuchałam głosu instynktu i włączyłam to coś. Z doświadczenia powinnam była się domyślić, że netflix robi filmy z nastawieniem na idiotów (patrz: 365 Dni) i im nachalniej dana pozycja jest promowana, tym większe szanse, że otrzymamy kolejne 90 minut takiej żenady, że nie wiadomo będzie czy się śmiać, czy płakać. Rozumiem, że karynom i sebkom tego typu kino odpowiada i ja jestem tu w zdecydowanej mniejszości skoro ten gniot ma tak wysokie recenzje.
Jeśli ktoś lubi prostacki żart na poziomie american pie, gdzie całość kręci się wokół seksu i ładnych, aczkolwiek głupich jak but pań, mało lotnych dialogów, i przekonania, że kobieta beż męża nie ma szans na szczęśliwe życie w 21 wieku, to serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 4
atomickitten666

Nie wrzucajmy wszystkich produkcji netflixa do jednego wora! Jednak trzeba przyznać racje, że ta wyjątkowo mierna...

ocenił(a) film na 7
atomickitten666

Twoja ocena jest wyjątkowo zaniżona. Film wcale nie ma tak głupich dialogów a i wiele ze scen wydarzyło się naprawdę w życiu mnóstwa osób. Główni bohaterzy wzbudzają sympatię. Jest sporo scen gdzie reżyser nabija się z politycznej i obyczajowej poprawności. Ten film jest zdecydowanie zabawniejszy od American Pie ,a że przy okazji lekko się ogląda to tylko polepsza jego ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones