PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483073}

Prawo ciążenia

Labor Pains
5,7 13 509
ocen
5,7 10 1 13509
Prawo ciążenia
powrót do forum filmu Prawo ciążenia

jaką stara się być Lindsay Lohan. Co prawda ma zadatki na dobrą aktorkę, ale tak długo jak
będzie chlała i ćpała - to albo skończy w filmach klasy Z albo na cmentarzu.
Poza tym film ogląda się bezboleśnie. To jest niestety raczej zarzut niż plus filmu.
Jedna z wieli produkcji filmowych, w Indiach powstają setki takich produkcyjniaków dla
wszystkich i dla nikogo.
Film generalnie skierowany dla mało inteligentnej amerykańskiej widowni.
Oceniam na niestabilną "3" i tylko dlatego, że mam dobry dzień. W pprzypadku gorszego
dnia dałbym "2" he he wpasowujący się w specyfikę w/w filmu;-)))
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
dajmian

Ona nie tylko ma zadatki ale jest dobrą aktorką nawet bardzo dobrą ,
a to co robi w życiu prywatnym nie powinno Cię interesować.
A ten tekst że jest skierowany dla mało inteligentnych mógłbyś sobie darować bo pewnie sam się do nich zaliczasz.

ja z kolei oceniam na 9 ponieważ film był całkiem fajny jak i sama Lindsay w nim.
a poza tym uwielbiam ją.

ocenił(a) film na 3

Mamy wolność słowa. Piszę to, co uważam i niczego sobie nie będę darować. Widać zabolało Cię to osobiście o inteligencji. Może coś w tym jest?!?!?! A Ciebie też nie powinno interesować wiele rzeczy, a interesuje, nieprawdaż?! To paradoks:-)))
Ps. Nikogo nie obchodzi, że ktoś uwielbia Lindsay Lohan;-) Poza tym mam odwagę, żeby pokazać swoje zdjęcie, a nie ukrywać się pod jakimiś obrazkami.
Poza tym wypowiedź przedmówcy jest wyjątkowo żenująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones