PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483073}

Prawo ciążenia

Labor Pains
5,7 13 509
ocen
5,7 10 1 13509
Prawo ciążenia
powrót do forum filmu Prawo ciążenia

6/10 slaby

użytkownik usunięty

nie jest az tak bardzo zly, ale po pol godzinie stwierdzilem ze nie bawie sie zbyt dobrze i szkoda mojego czasu na to, a jesli dodam ze lubie lohana no to chyba wszystko jasne - nie polecam

Zgadzam się.
Po dłuższym czasie oglądania wyłączyłam film bo był taki nudny.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 10

Pieprzysz koleś głupoty i zaprzeczasz sam sobie. Wydaje mi się że jesteś kurpiem. Słaby to jest uczeń w szkole, a film?? Nie mam zamiaru pouczać kurpia.

marek_nowak521

sluchamm ? kazdy ma prawo powidziec swoja opinie o filmie ;/;/

ocenił(a) film na 10
onlyonesmile

Gratuluje wspaniałego tematu (tylko pozazdrościć waszych opinii) kmioty. I bez odbioru. Fanów L.L. nie obchodzą żałosne komentarze chłopczyków z roli typu słaby film. A autor tego tematu to jakiś desperat, który za wszelką cenę chce zarazić swoim zdaniem kolejnych idiotów. I powtarzam po raz drugi bez odbioru.

marek_nowak521

no a jaka jest twoja opinia ?
nie jestem zadna fanka l.l.
yhym ;/ wlasnie twoje opinie sa zalosne jak juz cos..
desperatem to raczej jestes ty ktory nie wiem co tu robi, chyba sie nudzi ;/;/

haha ! a twoje opinie niby lepsze ? nawet sie na temat filmu nie wypowiedziales a co dopiero ;/ bark slow

onlyonesmile

i kto tu jest fanem l.l ? same 10 za filmy z jej udzialem.. ;/
film byl beznadziejny aktorka moze nie jest zla no ale ten film...

ocenił(a) film na 3
onlyonesmile

ja lubię filmy z lindsay (ot, choćby 'całe szczęście'), ale to nie znaczy, że każdy musi z góry być dobry. ten wyłączyłam po chyba po jakichś 30 minutach. nie przypadł mi do gustu

onlyonesmile

Czegoś tu nie rozumiem. Piszesz, że film był beznadziejny, że każdy ma prawo wyrazić opinię, a nawet nie zadałaś sobie trudu, żeby obejrzeć go do końca. Jak można oceniać coś, patrząc tylko na część? Czasami oglądam jakiś film i wyłączam, bo nie mogę dalej patrzeć, ale wtedy go po prostu nie oceniam.

ocenił(a) film na 10
onlyonesmile

Idioto nie obejrzałeś filmu do końca. Wydaje mi się nawet, że obejrzałeś parę początkowych scen by zobaczyć o czym jest i się nie spodobał bo za mało było ci w tym filmie sensacji.

O filmie mam z tobą dyskutować?? Skończ i wstydu oszczędź.

ocenił(a) film na 5
onlyonesmile

onlyonesmile ty żeś jeszcze w swoim życiu beznadziejnego filmu nie widział.

A Prawo Ciążenia jest średniawym filmem który ma kilka śmiesznych scenek jak i również jest dobrze zagrany przez Lahę Lohan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones