PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491360}

Pozdrowienia z Paryża

From Paris with Love
6,8 42 567
ocen
6,8 10 1 42567
5,7 9
ocen krytyków
Pozdrowienia z Paryża
powrót do forum filmu Pozdrowienia z Paryża

i dla mnie najlepsza charakteryzacja Travolty w historii jego ról! Ludzie, więcej luzu, to kino rozrywkowe jest!

ocenił(a) film na 8
martin_stone

Popieram! Travolta jak za najlepszych lat!

ocenił(a) film na 10
arek_krotoszyn

Dokładnie!

ocenił(a) film na 8
martin_stone

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
arek_krotoszyn

Dokładnie tak. Wspaniała Rola. Oby miał takich więcej!

ocenił(a) film na 4
martin_stone

Travolta to JEDYNE co temu filmowi wyszło. Nawet jako kino rozrywkowe ten film niewiele zyskuje... jak dla mnie stara się być ciekawym akcyjniakiem, z nieco żałosną, naciąganą fabułą... z elementami Prince of Persii.
Jedyny tekst jaki z tego filmu pamiętam to "Jak ci mówię żebyś ich zastrzelił, to ich zastrzel" -też w sumie nic specjalnego.

ocenił(a) film na 10
AndcRew

To zależy na jaki typ kina ma się akurat ochotę. Jako taki właśnie lekki akcyjniak mi się akurat podobał. Co do fabuły to w porównaniu z niektórymi przereklamowanymi filmami typu Avatar czy Niezniszczalni nie była najgorsza, bo zaskoczenie było całkiem niezłe

ocenił(a) film na 7
martin_stone

fabuła jak fabuła. to ma być kino rozrywkowe :) ale muszę przyznać, że na plus jest dla mnie zakończenie. w 90% hollywoodzkich filmów Caroline poddała by się namowom "ukochanego" i nie odpaliła ładunku, tutaj natomiast miała na to wielką ochotę i ukochany wpakował jej kulę bez mrugnięcia okiem. Nie spodziewałem się.

ocenił(a) film na 10
Mauna_Kea

O właśnie. Słuszna uwaga

ocenił(a) film na 9
martin_stone

Nic dodać, nic ująć, akcja rozpędzała się od samego początku, niektóre teksty zaj...e!

ocenił(a) film na 10
pretty_Mike

Dokładnie

ocenił(a) film na 7
martin_stone

Nie wiem czy widziałeś "Sezon na zabijanie". Tam zagrał jeszcze lepiej (moim skromnym zdaniem oczywiście).

ocenił(a) film na 10
sugfork

Tak, prawda, ogólnie trzeba przyznać, że aktor z niego niezły

użytkownik usunięty
martin_stone

Dobry film, aż sobie obejrzę z chęcią jeszcze raz.
Jeśli chodzi o scenę z kolacją to byłem zaskoczony, bardzo dobrze to nakręcili a i akcja z wazonem i sufitem hah.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

Pozdrawiam również!

ocenił(a) film na 10
martin_stone

Popieram! Ten film ratuje Travoltę, a nie było łatwo. Meyers też genialny. Dowcip w dziesiątkę;) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
martin_stone

Dla mnie najlepsza byla scena walki z kitajcami przy samochodzie i przede wszystkim dialogi - i tu niezle sie popisal tlumacz polski - brawo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones