PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856934}

Power

Project Power
5,6 21 900
ocen
5,6 10 1 21900
4,6 11
ocen krytyków
Power
powrót do forum filmu Power

Brak słów że Levitt zagrał w takim crapie / smutny dzień ;(

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

Kazdy musi za cos zyc...
Mysle ze nie popsuje sobie opinii jednym,kiepskim filmem ;)

zachar21

A G. I. Joe pamiętasz? Ja byłam w kinie, a miesiąc później nie pamiętałam o czym ten film był. Ba! Miesiąc! Po trzech dniach. Pewnie potrzebował kasy na swoje projekty, poza tym raz ba jakiś czas aktor amerykański musi w czymś zagrać, bo inaczej traci miejsce w gildii aktorskiej.

ocenił(a) film na 4
freya_1_1

ja obejrzalem film godzine temu a juz musialem na szybko strzeszczenie przeczytac o czym byl :D

zachar21

Ja jeszcze pamietam :). Uważam ze zdecydowanie: power >gi joe.

naomi_nomi

heh przypomina mi się Don Jon, który tez nie był wybitny :)

naomi_nomi

Brak słów, że tak odebrałeś ten film. Czy Ty naprawdę nie zrozumiałeś przekazu tego filmu ? Nie zrozum mnie źle. Każdy ma prawo do swojego zdania., które ewoluuje z czasem i wiekiem. Dla mnie też wiele filmów było gniotami. Po powtórnym obejrzeniu odkrywałem w nich coś czego nie widziałem wcześniej. Zmieniamy się i po latach postrzegamy wszystko inaczej... Ty też tego doświadczysz...

ocenił(a) film na 5
humanxyy

Ty tak serio? Bardzo jestem ciekaw jaki według ciebie ten film ma przekaz. Jak dla mnie to kolejny generyczny akcyjniak od netflixa. Może z ciekawym pomysłem, jak Bright, ale ze słabym wykonaniem i tak stereotypowymi postaciami jak się tylko da.

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

kasa zmienia człowieka , czytałem , że podpisał kontrakt z NF , że do końca życia będzie grał w ich produkcjach xD

naomi_nomi

grał w Looper. to był gorszy crap

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

A.kim on niby jest lol

ocenił(a) film na 4
naomi_nomi

Grunt żeby nie udzielał wizerunku do chińskich bajek bo niżej już upasd nie można

naomi_nomi

Jego improwizacja a La Clint dobitnie pokazuje jego zdolności aktorskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones