PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856934}

Power

Project Power
5,6 21 900
ocen
5,6 10 1 21900
4,6 11
ocen krytyków
Power
powrót do forum filmu Power

Filmy Netflixa

ocenił(a) film na 7

Z ostatnio obejrzanych przeze mnie 3 akcyjniakow Netflixa ( Extraction, The old Guard i Power) ten oceniam najlepiej.
Extraction poza dobrze nakreconymi scenami walki miał niesamowicie oklepany scenariusz, nic tam nie zaskakiwało, musiałem się zmusić żeby obejrzeć ten film do końca.
The Old Guard był jeszcze gorszy bo sceny walki były zwyczajne, scenariusz w zamyśle mógł być ciekawy ale tak nakręcono ten film że również dlużył się niemiłosiernie, żaden bohater nie sprawiał że było się ciekawym jego dalszych losów.
Power dla mnie był najlepszy, przyzwoite kino akcji, w miare ciekawa fabuła, przynajmniej taka przy ktorej nie zerkasz wciaż na zegarek kiedy koniec filmu. Niektóre sceny całkiem pomysłowo nakręcone. Efekty również przyzwoite więc solidne 7/10.

Damp

Wg mnie
extracion dobra strzelanka rodem z lat 90-on zabija całą armię jednym magazynkiem a oni nie mają cela, scenariusz mocno naciagany i przewidywalny ale czas sie nie dluzyl.
old zaprzepaszczone możliwości Niesmiertelnego momentami zabardzo wyhamowane tempo akcji
6 underground wizualnie super akcja tez ale az za bardzo oderwany od rzeczywistości
Power właśnie miał być Power a wyszło jak wyszło - wiem rachunki trzeba z czegoś zapłacić

ocenił(a) film na 7
Damp

Nie rozumiem tego oceniania filmów pod kątem Netflixa. Jak wydaje filmy Paramount albo MGM to też ich oceniasz pod względem wytwórni ? Netflix już jest marką samą w sobie i deal with it.

ocenił(a) film na 7
_therion

Cóż, mój post nie miał na celu oceniania pod względem wytwórni. Bardziej chodziło mi o to, że w bliskim okresie czasu obejrzałem trzy akcyjniaki Netflixa więc postanowiłem je ocenić w jednym poście. Czy ja napisałem jakakolwiek opinię o Netflixie a nie o filmach ?

ocenił(a) film na 4
_therion

Netflix jest marką samą w sobie, wiec jest oceniany. Gdyby Paramount wypuszczal same polgnioty i galopujacych sjw ze sztandarem poprawnosci politycznej, to tez zauwazylibysmy tendencję. Czekam na Devil all the time, moze w końcu coś brudniejszego.

ocenił(a) film na 6
Damp

Ta, zgadzam się, ten z tych trzech filmów był najlepszy, ale przede wszystkim dlatego, że poprzeczka nie została wysoko postawiona. "Power" jest zapewne na największym luzie zrobionym filmem, w "The Old Guard" wszyscy są strasznymi męczennikami i do tego okrutnie poważnymi.
No i w "Power" jest lepsza postać dzieciaka, w jednym dialogu Foxx mówi do tej małej, żeby się przestała mazać i przestała wszystkich ciągle brać na litość jako dziecko, a w tym "Extraction" był niemal dorosły koleś, a ciągle się mazał i wszyscy traktowali go jak przedszkolaka i przez to cały film o wiele ciężej się oglądało.
No ale ogólnie to trzy produkcje z takim średnim pomysłem, wykonane przyzwoicie, ale jakby nie grali w nich znani aktorzy hollywoodzcy, to można by sobie było odpuścić.

ocenił(a) film na 8
Damp

Był jeszcze turbo gniot Ostatni skok w historii USA.
Projekt Power najlepszy ostatnio na N

ocenił(a) film na 5
Damp

The Old Guard zdecydowanie lepsze i ciekawsze. Sporo scen akcji - ale nie tylko CGI - a walki i ciosy, które czuć. Całość ogląda się z zainteresowaniem, a bohaterom się kibicuje - taki przyjemny akcyjniak.

Damp

Zgadzam się z Tobą. Pozdrawiam.

humanxyy

Power- 7/10
tyler rake-8/10
the old guard jeszcze nie oglądałem.

ocenił(a) film na 7
Damp

Bardzo fajny film, fajny pomysł, aktorstwo, efekty i bohaterowie których da się lubić + troszeczkę komedii... naprawdę fajny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones