PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11380}

Podwójna świadomość

Unforgettable
6,4 333
oceny
6,4 10 1 333
Podwójna świadomość
powrót do forum filmu Podwójna świadomość

Adaptacja powieści Deana R. Koontza. Tajna organizacja pracuje nad stworzeniem ludzkiego klonu. Aby sfinalizować badania, naukowcy pobierają próbkę krwi mistrza pływackiego. Podczas zabiegu sportowiec umiera, a jego krew zostaje zamieniona z próbką krwi pisarza kryminałów.

ocenił(a) film na 8
Hani

Wiem, że już dawno cię tutaj nie ma, ale odpisuje, gdyż - z tego coś nabazgrał - wynika, że całkowicie inny film widziałeś (albo nie widziałeś go w ogóle)
D.R. Koontza znam jedynie z Odwiecznego Wroga, nie mam pojęcia czy napisał taką powieść jak Unforgettable, ale film Johna Dahla z pewnością nie jest jej ekranizacją. To rewelacyjna opowieść o doktorze Davidzie Krane (w tej roli zajebisty Ray Liotta), który za pomocą pewnego kradzionego specyfiku przeprowadza na sobie experyment, mający na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci jego źony.
Fabularnie ten film jest naprawdę ostro zakręcony, ale przy tym i równie świetny!

Jimmy

hejo...... ma ktos moze ten film ; ] ????

ocenił(a) film na 8
karate_girl

Tak, mam ten film.

ocenił(a) film na 8
Jimmy

A mógłbyś udostepnić lub powiedzieć skąd masz bo lubię Raya Liotte i szukam tego filmu??

elf17

tnt torrent

ocenił(a) film na 7
Hani

Na podstawie powieści Koontza powstało "Zwierciadło zbrodni" w 1998

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones