PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35541}

Po prostu chłopak

Just One of the Guys
6,3 1 165
ocen
6,3 10 1 1165
Po prostu chłopak
powrót do forum filmu Po prostu chłopak

Chyba nie muszę pisać, że pod koniec ciężko się przyzwyczaić, że Terry to jednak dziewczyna :) Dobrze zagrała. Ogólnie niezły i śmieszny filmik.

ocenił(a) film na 7
Bruce_Lee

Zgadzam się, że to naprawdę zabawna komedia. Miałem ten film ocenić niżej bo przeszkadzało mi na początku sztuczne deklamowanie roli.
Z ujęcia na ujęcie było lepiej i ogólna ocena wyszła na plus. Warto polecić fanom lat osiemdziesiątych.

ocenił(a) film na 7
Bruce_Lee

Też uważam podobnie, że dziewczyna ta naprawdę dobrze wczuła się w męsko rolę. Nawet śmię powoedzieć, że podobała mi się bardziej jaki męski Terry niżeli damski. Szczególnie jednak lubię w tych filmach z lat 80' muzykę, klimat imprez, bardzo mi się też podobała dwójka przyjaciół udajacych przybyszy z innej planety. Oni byli poza tym wszystkim co się działo wokół. Brakuje mi pozwolenia na taką wolność i inność w obecnych czasach choć jakby nie patrzeć są bardziej nowoczesne i niby tolerancyjne to więcej w nich krytyki i negowania, sympatyczna i zabawna komedia. I. Dziwię się że trafiłam na nią dopiero teraz.

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

Ona lepiej zagrała chłopaka niż dziewczynę. Miałem wrażenie, że grając chłopaka była sobą, a jako dziewczyna zachowywała się sztucznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones