PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143}
7,6 49 119
ocen
7,6 10 1 49119
6,5 6
ocen krytyków
Patch Adams
powrót do forum filmu Patch Adams

Przesłodzony, przesadzony. Aż mi sie nie chce wierzyć, że jet oparty na faktach autentycznych. Jeśli jednak tak, to ten koles musiał być nieźle szurnięty. Lekko rozbawiła mnie tylko jedna scena, reszta to było kino dla już sama nie wiem kogo. Nawet wtedy kiedy ta dziewczyna została zamordowana się nie wzruszyłam.
Nie zostawił żadnego śladu... Kino familijne dla obłąkanych:D (żart)

kyanka

Hej! Film może być oparty na faktach, ale na "faktach autentycznych" to już przesada;)!Pozdrawiam!

dakota44

jak był przesłodzony to powróć do transmisji z pogrzebów jeśli takowe są ;-). Albo nie dorosłaś do tego filmu i wolisz Crossroads z Brytnej spirs? bo trudno zgodzić się z opinią, że film jest dla obłąkanych.

ocenił(a) film na 6
kyanka

Jasne że przesłodzony i przesadzony, jak większość filmów amerykańskich.

Ale nie to było najważniejsze i skupianie się na tym nie ma większego sensu.

Wątpię, żeby ktoś z Polski słyszał o tym co zrobił ten cały Patch, gdyby nie ten film.

Telewizja rządzi.

ocenił(a) film na 9
antybohater

Ja poświęciłem się dla tego filmu i nie oglądałem meczu Belgia-Polska. Ni moge powiedzieć jednak że żałuję! Film według mnie był genialny, jak dla mnie 10/10. POLECAM

ocenił(a) film na 9
kyanka

powiem krotko, nie znasz sie na filmach; twoj nick mowi wszystko

Bad_Santa

Co ma nick do znajomośći filmu ? Żenujące stwierdzenie na poziomie 15 latka, któremu brakuje argumentów i nie wie co powiedzieć.

ocenił(a) film na 10
kyanka

po pierwsze - chyba nie złapałaś idei filmu - poza tym jak widze po twoich ulubionych lubisz albo płyciutkie filmy albo przesadzone mądrościami na maksa, super ambitne. troche dziwne.
ps. "fakt autentyczny" to pleonazm jeden z najgłupszych błędów językowych jakie można popełnić. co innego literówki lub brak polskich znaków jak się pisze na kompie, ale takie coś jest raczej żenujące.

ocenił(a) film na 10
norsevia3

dlaczego wszyscy jedziecie po sobie?
ktoś komu się nie podobał od razu lubi płytkie filmy. przecież nie na tym to polega.;]



ocenił(a) film na 10
kyanka

koleś był szurnięty a wiesz czemu? bo osoby pospolite nie maja takiej siły przebicia. i to jest właśnie niesamowite;]

Anee

Krotko i na temat w skali od "0" do 10", moja ocena to co najmniej 15! Bardzo interesujacy film.

Badziewia to te wszystkie terminatory, szklane pulapki, etc.

ocenił(a) film na 7
d0MediC

Owszem, pod warunkiem, że zaliczalibyśmy te wszystkie terminatory i szklane pułapki do tej samej kategorii co patch adams ;)

ocenił(a) film na 10
kyanka

"Aż mi sie nie chce wierzyć, że jet oparty na faktach autentycznych"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Patch_Adams
http://www.patchadams.org <= oficjalna strona Patch'a Adams'a
Czy te fakty są wystarczająco autentyczne? <lol>

kyanka

ja po ty filmie myślałam czy nie zostac lekarzem, heh, jednak nim nie zostałam, uważam że film był sympatyczny, wydaje sie że we współczesnym szarym świecie nic dobrego zdarzyć się nie może,Całe podejscie patcha do pacjentów..m pewnie i tak nie rozumiesz co mówie moniczko więc napisze po prostu zostan przy m jak cos tam i innych złotopolskich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones