PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788334}

Obrazy bez autora

Werk ohne Autor
7,1 2 929
ocen
7,1 10 1 2929
5,5 13
ocen krytyków
Obrazy bez autora
powrót do forum filmu Obrazy bez autora

Nie do wiary!

ocenił(a) film na 7

Jak mozliwe, że nikt tego filmu nie ściągnął do naszych kin??? Nominacja do Oscara tez nie pomogła? Nigdzie nie można go zobaczyć. :-(

ocenił(a) film na 8
justykob

Wydaje mi się, że premiera w naszym kraju jest nieunikniona, gdyż film był wyświetlany podczas Wiosny Filmów ;)

piotrgrabski

To nic nie znaczy. Nieraz filmy są wyświetlane na polskich festiwalach a w kinach ich nie ma.

ocenił(a) film na 8
DaveDovah1993

Pisałem do Aurora Films na Facebooku - odpisali, że będzie premiera w drugiej połowie roku :)

piotrgrabski

No to fajnie, Aurora przeważnie ma bardzo limitowaną dystrybucję, ale mam nadzieję że tym razem trochę zwiększa zasięg i liczbę kin.

justykob

Nominacja do Oskara nie jest stuprocentowa rękojmią, że film jest wart dystrybucji.

justykob

Na fili jest angielskimi napisami

ocenił(a) film na 3
kmicic1971

Poproszę napisz, co to jest fili, właśnie szukam tego filmu, może być z angielskimi napisami, ale nigdzie nie mogę znaleźć, dzięki za pomoc

IzaKlara

strona z filmami i serialami

ocenił(a) film na 3
kmicic1971

nijak nie moge wyguglować po haśle fili, możesz mi troszkę podpowiedzieć więcej, czy nie bardzo?

IzaKlara

Udało Ci się go odnaleźć?

ocenił(a) film na 3
Siabal

Jeśli pytasz o film, to owszem, odnalazłam i obejrzałam. Zdaje się, że był dostępny na jakiejś stronie kinowej typu MojeEkino.

ocenił(a) film na 10
justykob

podobnie z genialnym filmem Hauptman, który nota bene współfinansował PISF

arcadiotelefon

nie znajduję filmu o takim tytule (Hauptman), o jaki film chodzi?

ocenił(a) film na 10
Chris_PL

Der Hauptmann / Kapitan (2017/18)

ocenił(a) film na 9
arcadiotelefon

Był tylko raz puszczany podczas tegorocznego FPFF w Gdyni, aczkolwiek już wcześniej był do zdobycia (teraz na żadnych stronach nigdzie go nie widzę).

ocenił(a) film na 7
justykob

Jeśli nadal Ci się nie udało zobaczyć jest szansa podczas Tygodnia Filmu Niemieckiego (Wrocław, Kraków, Gdańsk, Katowice, Opole, Kielce, Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Rzeszów, Warszawa) - https://tydzien-filmu-niemieckiego.pl/program/

Sniegowa

Będzie też w regularnej dystrybucji kinowej, ale dopiero w kwietniu 2020 roku. Polskim dystrybutorem filmu jest Aurora Films.

justykob

Będzie w kwietniu. Spokojnie,to tylko film. Teraz Wszyscy wezmą głęboki oddech i zaczekają cierpliwie. W życiu nie można mieć wszystkiego naraz...

ocenił(a) film na 4
Aguniolek

Nie ma się czym jarać. Przewidywalne, schematyczne pitu-pitu.

ocenił(a) film na 9
justykob

Film od połowy czerwca jest w kinach, przynajmniej u mnie i właśnie z niego wróciłam. Warty obejrzenia.

AleksandraMarcisz

Genialny film! W Warszawie można teraz
zobaczyć.
N

ocenił(a) film na 9
justykob

Już dostępny w tv. Od 1.11.2020 premiera w Cinemax i HBO GO. Warto obejrzeć, mimo że film długi.

ocenił(a) film na 7
aanonn

Widziałam już pół roku temu. Ten wpis dodałam ponad rok temu. Ale dzięki. Pozdrawiam.

justykob

Wgl to film jesr na cda

ocenił(a) film na 7
justykob

Od jakiegoś czasu jest też na hbo go

ocenił(a) film na 7
kathyfriday

No prosze, super! Teraz, jak juz dwa razy obejrzałam? Ech......

ocenił(a) film na 7
justykob

Jest na cda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones