PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020221}

Niezapomniane święta

Falling for Christmas
4,8 9 878
ocen
4,8 10 1 9878
Niezapomniane święta
powrót do forum filmu Niezapomniane święta

Prosta, ale miła i sympatyczna historyjka w stylu hallmarkowskich opowieści świątecznych niosąca dość ważne przesłanie...

ocenił(a) film na 3
Prochowski3

Mówienie prawdy, to nie narzekanie. Filmy świąteczne nie są wartościowe i nigdy nie będą. Jest to propaganda świąt kościelnych, a w tym wartości nigdy nie ma i nie będzie. I choćby system miliardy płacił, to prawdy nie oszuka, a zdanie cmentarniaków nie ma mocy sprawczej. ;)

dzenero

Och! Ale komentarz! "Filmy świąteczne nie są wartościowe", "propaganda świąt kościelnych"... Historie o dobroci, o miłości, o pomaganiu ludziom i innych podobnych uczuciach nie są wartościowe (???)... Oj, współczuję, musisz być bardzo skrzywdzony w życiu. Tylko po co uzewnętrzniasz się na na tym forum? Opowiedz lepiej o tym w gabinecie psychiatrycznym.

ocenił(a) film na 3
misiek_maciek_2

Nie rozmawiam z cmentarniakami o tym co jest wartościowe, bo każdy cmentarniak ma przebiegunowany system wartości wynikającego z braku elementarnej wiedzy.

ocenił(a) film na 6
dzenero

No i po co nadal tu piszesz? Napisał ci kolega wyżej, gdzie powinieneś dzielić się swoimi przemyśleniami, nie wstydź się zatem i udaj się gdzie należy...

ocenił(a) film na 3
Prochowski3

A po to tu piszę, żeby takie cmentarniaki jak wy nie zatruwały tego portalu swoją głupotą. Ktoś musi tu robić z Wami porządek.
To nie jest mój kolega i nie słucham przypadkowych cmentarniaków, ludzie o niskim poziomie świadomości głosu nie mają.

ocenił(a) film na 6
dzenero

Wejdzie debil na wątek i zawsze musi mieć ostatnie zdanie. Idź już stąd człowieku, idź... Załóż sobie swój wątek i tak się wyżalaj na cały świat. Nie odpowiadaj już, a swoimi mądrościami dziel się we we własnym poście, albo u podobnych sobie... Dość już...

ocenił(a) film na 3
Prochowski3

Debilem to można nazwać kogoś kto ocenia taki chłam na 6, gdzie ocena nie ma prawa wyjść ponad 5. Nie umiesz oceniać i tym samym psujesz ten portal.
Ja nie wchodzę tutaj się "wyżalać" tylko sprzątać takich cmentarniaków jak Ty. Widać masz problem z postrzeganiem skoro piszesz jakieś bzdury, które nie są związane z moimi komentarzami.
Do tego naucz się pisać - przed "albo" nie stawia się przecinka gimbusie.
Jedyne co się zgadza w Twojej słabej wypowiedzi to to, że jestem człowiekiem. Szkoda, że Ty nim nie jesteś cmentarniaku.

dzenero

Co to są cmentarniaki ?

ocenił(a) film na 3
ARSENDISidm

Cmentarniak to osoba o niskim poziomie świadomości. Nie zna praw życia ( nawet nie wie, że coś takiego istnieje ) i tym samym nie wie jak działa to życie czyli cmentarniak NIE MA elementarnej wiedzy.

Cmentarniak jest również niewolnikiem systemu.
Nie wie co to system, nie zna zasad działania systemu, ale ma tendencję do narzekania na ten właśnie system.
Jest leniem i nie chce się uczyć prawdy, bo nie ma na to mocy. Woli karmić się kłamstwami, które system mu serwuje, bo tak jest łatwiej.
Cmentarniak swój rozum oddał systemowi, bo tak został UKSZTAŁTOWANY ( propaguje fałszywe ideologie, religie etc. itd.)

Sama nazwa pochodzi od cmentarza, bo tam właśnie kończy cmentarniak ( cmentarniak wierzy w fałszywą ideologię kościoła ).
W systemie funkcjonują również inne określenia:
plebs, cywil, społeczniak, trzoda, owieczki, ludzie ( stąd człowiek TO NIE ludzie, człowiek NIE MA liczby mnogiej, a ludzie NIE MA liczby pojedyńczej ).

Postarałem się to w miarę opisać krótko i precyzyjnie, bo temat jest bardziej złożony i można jeszcze wiele o cmentarniakach napisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones