PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020221}

Niezapomniane święta

Falling for Christmas
4,8 9 855
ocen
4,8 10 1 9855
Niezapomniane święta
powrót do forum filmu Niezapomniane święta

Lohanaissance

ocenił(a) film na 7

Może nie będzie to kino najwyższych lotów ale kariera Lohanki wraca na dobre tory. Szefowie Netflixa byli tak zadowoleni ze współpracy z Nią że przedłużyli Jej umowę na dwie kolejne produkcje. Film ma dość intensywną promocję w Stanach Zjednoczonych więc szykuje się świąteczny hit. W Stanach pojawiają się billboardy z napisem LOHANAISSANCE (Lohan + Renesans). Dziś pojawiła się w „Good Morning America” i wyglądała świetnie. Fajnie ze udało Jej się uporać z problemami.

MaliniaEscobar

O 10 lat za pozno udalo sie jej uporac...a dobry makijaz nie wszystkie jej wady na twarzy jest w stanie ukryc to co ze sobą zrobila przez ostatnie lata..poza tym juz staro na twarzy wyglada...no cóz..błedy mlodosci i slabosci robią swoje !

aron312

Wygląda świetnie, z dragami czy nie istnieje taki proces w organizmie jak starzenie. A może gdyby nie miała przerwy w graniu w filmach to teraz by już nie grała.

aron312

Twoj komentarz zabrzmiał jakbyś miał nudną przeszłość i teraz wypominasz innym, bo chcesz się utwierdzić w tym, że to dobrze, że sam nie imprezowałeś, bo teraz miałbyś gorszą cerę.

kochamczeresnie

"Twoj komentarz zabrzmiał jakbyś miał nudną przeszłość "???..omg.nawet nie bede tego komentować bo na twoje insynuacje mojej przeszlosci to szkoda mi czasu...zobacz ile ona ma lat a jak juz staro wyglada i co mocno sie do tego przyczyniło..poczytaj,dojrzyj a bedziesz znac prawde.Tyle

ocenił(a) film na 5
MaliniaEscobar

Ja się cieszę z jej partnera filmowego, pamiętam go z Glee, bardzo sympatycznie tu wyszedł...

Maat

No właśnie wiedziałem, że skądś typa kojarzę!

ocenił(a) film na 1
MaliniaEscobar

Lochan to porazka naweet nie ogladam tej kupy

devill79

Co ty, całkiem niezła babka .

ocenił(a) film na 7
MaliniaEscobar

Całkiem fajny świąteczny "produkcyjniak" (no wiadomo, że przewidywalny), na swój sposób uroczy, wątek narzeczonego, który ugrzązł w górach z "leśnym dziadkiem" świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones