PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508494}

Nic osobistego

Nothing Personal
7,2 11 532
oceny
7,2 10 1 11532
6,7 7
ocen krytyków
Nic osobistego
powrót do forum filmu Nic osobistego

Byłem na spotkaniu z reżyserką i powiedziała, że samobójstwo to dla niej najwyższa forma wolności, że dzięki temu bohater zwyciężył, bo sam wybrał kiedy i jak odejdzie z tego świata. Dla mnie to był egoistą i tchórzem zostawiając dziewczynę po tym jak ją "oswoił" i dał nadzieję na przyjaźń. Zawiódł mnie.

ocenił(a) film na 7
krysiron

Mnie też koniec rozczarował trochę. Ale z drugiej strony.. czy ona byłaby szczęśliwa na tym końcu świata? Ewidentnie ją "nosiło"...

krysiron

Bo samobójstwo to najwyższa forma wolności, tchórzostwo i odwaga zarazem. Co więcej wolność jednostki zawsze wiąże się z egoizmem.

iacob

smutny film, ale wart obejrzenia, moze faktycznie film troche za krotki

GonzoWakabayashi

Apeluję o to, żeby tematy dotyczące zakończenia zaczynać linijką, która nie mówi nic konkretnego, żeby osoby, które jeszcze nie widziały filmu, nie widziały już na stronie tytułowej, że ktoś popełni samobójstwo na końcu.

yvaxine

Uprzedziłem o spoilerze. Ale mimo to będę pamiętał o Twojej uwadze.

krysiron

A czy to na pewno było samobójstwo? Bohater chorował, spodziewał się śmierci.

krysiron

Gdy przed kilkoma laty, obejrzałem ten film po raz pierwszy, myślałem podobnie. Ale dziś właśnie, obejrzałem go po raz drugi i wszystko już, jest jasne.. Martin odnawia wiarę Anne w ludzkość i pozwala jej ponownie dołączyć do żywych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones