PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508494}

Nic osobistego

Nothing Personal
7,2 11 532
oceny
7,2 10 1 11532
6,7 7
ocen krytyków
Nic osobistego
powrót do forum filmu Nic osobistego

Nic osobistego

ocenił(a) film na 5

nic szałowego ale obejrzeć można

ocenił(a) film na 4
krasula_1

Lubię takie spokojne i klimatyczne filmy ale w tym czegoś ewidentnie zabrakło. Przesadne nadinterpretowywanie tego filmu zupełnie nie wpływa na to że film ten zyskuje w moich oczach a wręcz przeciwnie. Btw zupełnie nie widzę związku z tymi rozdziałami bezsensownie dzielącymi film na etapy nie mające żadnego związku z treścią.

A tak swoją drogą czasami zastanawiam się nad tym czy wysokie oceny takich filmów nie wynikają z tego, że może niektórym osobom ciężko jest przyznać się do tego że filmu po prostu nie rozumieją i sugerują się opiniami i pochlebnymi wypowiedziami innych? Bo jeśli otwarcie przyznamy się do tego, że oceniło się film nisko to zaraz zostanie nam zarzucony brak inteligencji? Ja się nie boję :]

Obejrzałam już mnóstwo filmów w podobnym klimacie a ten żadnego wrażenia na mnie nie zrobił, nuuuuuda , niecierpliwie wyczekiwałam końca bo nie mam zwyczaju pozostawiać filmu bez obejrzenia do końca jaki by nie był.

ocenił(a) film na 5
renata_

przynajmniej raz mnie ktoś nie objechał za tępotę : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones