PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36546}

Na rozdrożu

Crossroads
7,6 2 343
oceny
7,6 10 1 2343
Na rozdrożu
powrót do forum filmu Na rozdrożu

Taak ta muzyka odchodzi w zapomnienie. Już nikt chyba nie słucha rdzennie
"czarnej muzyki"
No nic, sam trochę grywam(ale na pianinie).
Pojedynke mistrzowski, wiem nawet kto to gra :):)(oczywiście nie karate kid)

ocenił(a) film na 10
Kapiszczur

Czy ktoś z was jest szczęśliwym posiadaczem tego filmu? Poszukuję go od dłuższego czasu ale niestety bezskutecznie. Bardzo liczę na pomoc...

ocenił(a) film na 8
marcin_wlodarek

Film obecnie dostępny jest na Netflix, choć sądzę, że od 2006 roku zdążyłeś już do niego dotrzeć. ;) Właśnie obejrzałem i jestem zachwycony, wcześniej nawet o tym filmie nie słyszałem.

ocenił(a) film na 8
Kapiszczur

Ja słucham rdzennie czarnej muzyki i znam ludzi którzy również słuchają, a nawet grają ;) Muzyka znana w węższych kręgach, i nie zostanie zapomniana :) To, że nie słychać jej w radiu, a w telewizji czasami O_o to nie znaczy ,że jej nie ma i sie jej nie słucha :D

Kapiszczur

Są jeszcze biali bluesmani, których wciąż można usłyszeć na antenie np. radiowej Trójki, lub Ci, którzy w chwili obecnej mogą pretendować do tytułu żyjącej legendy - Joe Bonamassa. Byłem w grudniu 2008 na jego koncercie w poznańskim Blue Note i muszę przyznać, że facet "czuje bluesa", a jego gitarowe solówki to "cud, miód i orzeszki" :] Pozdrawiam fanów bluesa (nie tylko tego starego, czarnego ;)

ocenił(a) film na 8
michal_jedraszczak

Rzeczywiście na trójce udało mi sie usłyszeć audycje bluesową. A Bonamassa bardzo dobry !

ocenił(a) film na 7
Kapiszczur

Nie tak szybko odejdzie ;) To korzenie najlepszej czarnej muzyki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones