PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7765}

Mistrz kierownicy ucieka 3

Smokey and the Bandit Part 3
5,9 5 345
ocen
5,9 10 1 5345
Mistrz kierownicy ucieka 3
powrót do forum filmu Mistrz kierownicy ucieka 3

Pierwszą i drugą część robił inny reżyser i to się czuje w trzeciej części. O ile, przede wszystkim 1. część, ale też i 2. część w miarę, miały ekstra klimacik i ubaw był po pachy, o tyle 3. część aż bije sztucznością i jest raczej mało śmieszna, zwłaszcza na tle świetnych poprzedniczek. Nawet Szeryf w 3. części sporo stracił (nie wiem czemu, niby gra ten sam aktor). Ogólnie 3. część jakoś tak sprawia wrażenie jakby skończyły się pomysły twórców i fundusze na film.

ocenił(a) film na 3
andchud

Na pewno:
1.Pomysły się skończyły, bo film jest bardzo krótki do tego są "przebłyski" z poprzednich części.
2.Kasa się skończyła to Burta Reynoldsa mogli zatrudnić tylko do jednej krótkiej sceny (chyba ze to niewykorzystane ujecie z poprzednich części).
3.Zaoszczędzili też na montażyście: raz samochód nie ma błotnika za chwile ma, w jednym ujęciu jest pomalowany w kolejnym nie...

Ogólnie film biedny - jak taka tania podróbka.

ocenił(a) film na 4
exPredator

Cienizna totalna.Dałem 4 gwiazdki.Chciałem wyłaczyc po 15 minutach ale chciałem zobaczyc jak bedzie sie prezentował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones