PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=938}

Mission: Impossible 2

Mission: Impossible II
6,4 89 229
ocen
6,4 10 1 89229
5,4 23
oceny krytyków
Mission: Impossible 2
powrót do forum filmu Mission: Impossible 2

Matrix?

ocenił(a) film na 5

Niedawno powtórnie sobie obejrzałem w HD i muszę powiedzieć, że film jest po prostu kiepski. Ładne widoki (Thandie) i szybka akcja, to nie wszystko, co powinno być w takim filmie. Film szpiegowski, jakim była pierwsza część Woo zamienił w papkę z rozjechanymi sekwencjami, (na tych motorach jadą i jadą, i jadą...) niepotrzebnymi zwolnieniami i bzdurnotą scenariuszową. Najbardziej dobił mnie jednak element choroby Nyah. Dziewczyna tuż przed śmiercią wyglądała na całkiem zdrową, podczas gdy facet pokazywany na zdjęciach po kilku godzinach prawie się rozpuszczał :) Rozumiem, że Thandie Newton to fajna laska i żal ją szpecić, ale tu jest zonk wielkości Jowisza. Film ma fajną ścieżkę dźwiękową (zasługa Zimmera) i to tyle. Cała reszta to iście hollywodzka papka zasługująca na co najwyżej 6/10

ocenił(a) film na 6
Pawcio_5

Do pierwszej części się nie umywa, dla mnie najsłabsza z serii, efekty śmieszne, akcja jak z filmów akcji klasy B, niedopracowane sceny walki, śmieszny prawie nieśmiertelny terrorysta oraz nudna fabuła.
6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones