PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587324}

Minionki rozrabiają

Despicable Me 2
7,3 113 985
ocen
7,3 10 1 113985
6,3 10
ocen krytyków
Minionki rozrabiają
powrót do forum filmu Minionki rozrabiają

3 część

ocenił(a) film na 10

Chętnie bym obejrzał trzecią część tego filmu:) Druga bardzo mi się podobała. W trzeciej mogłoby
być coś takiego , że Gru i Lucy ma urodzić się dziecko , a dziewczynki boją się , że Guru przestanie
Je kochać , bo są adoptowane. A w tle jakiś czarny charakter

ocenił(a) film na 8
feliks35

W sumie wpadłam na podobny pomysł po seansie (z tym nowym dzieckiem). Wyobrażałam sobie że urodzi im się chłopiec, a dziewczynki poczują się odtrącone, że ciągle rodzice zajmują się małym. To fajna fabuła na 3 część (którą chętnie bym zobaczyła).

ocenił(a) film na 10
natka17_1998

Zgadzam się. Ciekawe czy scenarzyści wpadną na taki pomysł:)

ocenił(a) film na 8
feliks35

Możliwe. Ten pomysł fajnie by się komponował z filmem. A jak nie wpadną na to, to trzeba im podsunąć ; )

ocenił(a) film na 6
feliks35

jak widzę tutejsze komentarze, dochodzę do wniosku, że chcecie przewidywalną kontynuację, a może lepiej poczekać na co wpadną reżyserzy (miejmy nadzieję, że nie to samo) ;)

ocenił(a) film na 8
Kattelin

Tak naprawdę to może nie dojść do powstania 3 części przez brak pomysłów twórców.

ocenił(a) film na 6
natka17_1998

dokładnie, ale robienie kolejnych części to takie cyckanie kasy już....

ocenił(a) film na 8
Kattelin

No właśnie. 2 część wyszła im świetnie, na pewno dorównuje jedynce, ale myślę że 3 to już przesada. Powstało to co miało być odpowiedziane i na tym możemy zakończyć. No chyba że twórcy są tak genialni, że zaskoczą nas czymś nowym ; )

ocenił(a) film na 8
Kattelin

Chociaż skrycie myślę trochę o 3 części : ) Ale boję się że nie wyjdzie, dlatego lepiej może dać sobie spokój.

feliks35

gdzie można zobaczyć 2 część ??

SUNNYER

w kinie

SUNNYER

na kinomaniak tv

anetaszym84

dzięki :)

feliks35

Bardziej mi się wydaję, że 3 część, która będzie w przyszłym roku, będzie opowiadać o relacji dziewczynki - Lucy. Jak na razie tylko chyba dwie kobiety w historii animacji były w ciąży... A nie... trzy. Więc jeśli Wasza teoria się sprawdzi, byłby to kolejny wyjątek.
Tak, wiem, post napisany dawno, ale postanowiłam odpowiedzieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones