PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39697}

Miłość i kule

Love and Bullets
5,8 202
oceny
5,8 10 1 202
Miłość i kule
powrót do forum filmu Miłość i kule

KLASYK

ocenił(a) film na 7

Oldschoolowy sensacyjniak z Bronsonem. Nie taki zły, jak piszą na forum, o nie. Zależy kto czego się spodziewał: bo ja oczekiwałem lekkiego, sprawnie zrealizowanego kina sensacyjnego, i w istocie takie otrzymałem. Twórcy dość starannie budują klimat opowieści: mieszanina wątków szpiegowskich i kina "ucieczkowo-osaczeniowego" (trochę przypomniało się "Wyzwanie" z Eastwoodem) sprawia, że film wciąga od pierwszej do ostatniej minuty, choć oczywiście granice prawdopodobieństwa w paru momentach zostają solidnie przekroczone. Dobrym pomysłem było umieszczenie akcji w zaśnieżonych (zresztą naprawdę pięknie fotografowanych) górskich ostępach Szwajcarii. Polecam przede wszystkim fanom Bronsona i starego, dobrego kina sensacyjnego z lat 70.

adam05

Bronson w typowej dla siebie roli. Najbardziej podobało mi się, jak Charlie "buduje" sobie broń strzelającą gwoździami. Fajne plenery, wartka akcja i zabawna rola Jill. Jak dla mnie 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones