PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234006}
5,8 75 329
ocen
5,8 10 1 75329
4,4 7
ocen krytyków
Max Payne
powrót do forum filmu Max Payne

mieć gotowy scenariusz idealny na ciężki kryminał nawet z pg16 i tak spieprzyć.. az się prosiło by jakiś to nolan zrobił nawet tarantino ale dali tej irlandzkiej masowej mogiłe z ipnu kręcenie tego co ten facet nie kręci to spieprzy szklaną pulapke spieprzył i teraz to! przecież aż się prosiło by tylko odwzorować gre i by było git ! obsadzić cliwa Owena dac mroczne zdjęcia muzyke cieżka i materiał gotowy jak można było tak spi... ekranizacje gry? mona sax dziwką?! bravura murzynem... ja pi.... ludzie trzymajta mnie...ja rozumiem odbiec trochę od gry ale nie aż 80 procent!!...

ocenił(a) film na 4
tyskacz87

Jakby Nolan to wyreżyserował byłoby jeszcze gorzej

ocenił(a) film na 1
kacperpogorzelskipl

nie przesadzaj!

tyskacz87

moim zdaniem Abel Ferrara albo ewentualnie David Fincher i chciałbym żeby to był dramat,kryminał,thriller czy film psychologiczny,a nie akcji i to takiej typowo durnej amerykańskiej... lepiej byłoby gdyby ten film wcale nie powstał,bo jedyne co zrobił to spie*dolił po całości coś co mogło być arcydziełem kina,a na pewno jednym z najważniejszych filmów dla mnie.

ocenił(a) film na 5
CharlieMarlow

Zdecydowanie David Fincher :) Popieram.

snacky

Bo mu się udał Obcy 3?:P Film jest niezły, ale do gry nie ma startu, 1-2 to klasyka, 3 to już starszy pan co już nie robi w policji

ocenił(a) film na 1
snacky

Alfred Hitchcock powinien się tym zająć

tyskacz87

znafca sie znalazl.

tyskacz87

gdzie mieli gotowy scenariusz? ze niby w Max Payne 1 i 2? :D te mialy lacznie w sobie tyle fabuly ze starczyloby na dobry trailer a nie film. cala reszta to byla zwykla tepa nawalanka bo takie wlasnie byly kiedys te gry. dopiero w Max Payne 3 byl rozbudowany scenariusz nadajacy sie na prawdziwy film.

ocenił(a) film na 5
ssijto

gówno wiesz przeszedłeś chociaż te gry

ocenił(a) film na 3
ssijto

Ktoś tu nie poczuł klimaciku gry. Zabrakło umiejętności immersji ;)

ocenił(a) film na 5
tyskacz87

cała prawda o tym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones