PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234006}
5,8 75 363
oceny
5,8 10 1 75363
4,4 7
ocen krytyków
Max Payne
powrót do forum filmu Max Payne

hmmm

ocenił(a) film na 5

Akurat jestem w trakcie ostatniego etapu gry i wpadł mi pomysł, żeby po tym obejrzeć film. Z góry zakładam, że ekranizacja jak zwykle będzie cienka.Gra jest całkiem całkiem, może z wyjątkiem grafy. Eh, gdyby tak na ekran przenieść wierną kopię tej gry to wyszedłby świetny film, ale pomarzyć można;d

ocenił(a) film na 3
belzebub91

Jakby film rzeczywiscie mial wiecej wspolnego z gra oprocz tytulu i podobnego watku glownego to byl by absolutnym hitem. Gra po prostu nie dawala i nadal mi,o grafiki nie daje odejsc od komputera wciaga masakrycznie. Na filmie zasnalem. Dla mnie to jest porazka a moglo byc tak dobrze...

ocenił(a) film na 6
rascal0pl

To prawda gra Max Payne jest świetna ale film pozostawia juz wiele do życzenia...niestety niewiele ma wspólnego z gra..

ocenił(a) film na 3
aniula8844

szczerze? 3 akty gry=3 filmy. tak wg mnie. film - poruszonych kilka wątków, ale tylko kilka... a, jak pisałem na początku - podzielić film na akty gry i by wyszło, no, ale, inni duużo wyżej postanowili, i bankowo kontynuacji nie będzie żadnej. to już jako tako Tomb Raider wyszedł i Hitman (abstrahując od wątków gry).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones