PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234006}
5,8 75 363
oceny
5,8 10 1 75363
4,4 7
ocen krytyków
Max Payne
powrót do forum filmu Max Payne

Mark Wahlberg po prostu nie nadaje się do takich poważnych ról, tu trzeba kogoś zupełnie innego. To samo tyczy się Mony Sax. Osobiście nie mam nic do Mily Kunis, no ale do tej roli kompletnie nie pasowała. Mona w grze była postacią bardzo tajemniczą i nieprzewidywalną, a tutaj odgrywa jakąś małą dziewczynkę z kompleksami. Kolejnym nietrafnym wybórem był Ludacris jako Jim Bravura. Przecież ta postać powinna wyglądać dużo, dużo starzej.
Fabuła też do końca mnie nie przekonuje. BB jako główny antagonista, a Jack Lupino jako pionek w jego rękach ? Przecież powinno być zupełnie odwrotnie. Postać Lupino miała potencjał, ale został zmarnowany przez scenarzyste.
Zabrakło mi też rodziny Punchinello i zwiększenia nacisku na ukazanie jak poważnym projektem była "Valkiria".
Innymi słowy 2/10

ocenił(a) film na 3
Moren_2

Też uważam że film był słabizną, strasznie pomotany i pokręcony, jakiś taki nijaki. Kto grał w grę to zapewne podzieli moje zdanie że jej fabuła to był gotowy scenariusz i to bardzo dobry. Wystarczyło przenieść odpowiednio to wszystko na ekran i z pewnością film odniósłby dużo większy sukces. Osoby które grały na pewno chętnie prześledziłyby akcję jeszcze raz z innej perspektywy, z kolei ktoś to nie zna gry obejrzałby świetny film. Niestety producenci zawsze muszą coś spier..... przy ekranizacjach, dlatego wyszło co wyszło. Wahlberg kompletnie nie pasował do tej roli twardego gliniarza po tragedii, Mila Kunis również nie bardzo w roli bezwzględnej zabójczyni, po jaką ch.... dodali jakieś postacie bezpłciowe Colvina czy jakiegoś Lincolna (wg. mnie nieporozumienie z tym epizodem), po co komu to było jak w fabule gry było tyle postaci? Film oceniam na 3 bo więcej nie mogę dać za takie spapranie tytułu Max Payne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones