PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234006}
5,8 75 362
oceny
5,8 10 1 75362
4,4 7
ocen krytyków
Max Payne
powrót do forum filmu Max Payne
ocenił(a) film na 4
son1c

chyba kpisz

ocenił(a) film na 4
son1c

zgadzam się z Tobą w 100%

ocenił(a) film na 3
son1c

Thats right

ocenił(a) film na 8
son1c

To ty chyba nigdy w grę nie grałeś, albo widocznie nie w tą grę. Jest mnóstwo rzeczy z gry, jak choćby spora ilość bohaterów.

ocenił(a) film na 5
son1c

Niestety to prawda. Zastanawiam się, jak tak znakomity scenariusz, jaki stanowi gra sama w sobie, mogli zniżyć do takiego poziomu, jaki prezentuje film.

ocenił(a) film na 7
aviatorka

myślę, że tu głównie chodzi o te różnice jak w grze klimatowe cutscenki w stylu komiksu, ktore byly no... mające coś w sobie, jakiś dreszczyk emocji, niepowtarzalny klimat.
natomiast film jest dość nowoczesny i jest inny niż gra. z tego względu, że jest duży odstęp czasowy, no i film zawsze jest ograniczony czasowo. dali by film 3-4godzinny to niedałoby się oglądać. poza tym kwestia budżetu. dłuższy film = mniej oglądających = niczego warty zysk. [być może]
stąd wycięcie wielu postaci itd.
nie mniej jednak podobają mi się przejścia, zwolnienia, akcje [choć i tak strzelaniny było wyjątkowo mało].
troche zabrakło tego charakterystycznego wysoku Payne'a podczas bullettime'u, ale to taki szczegól.
kolejny szczegół to to, że Michelle powinna mieć blond włosy, nie brązowe. choć historia została przedstawiona gorzej niż w grze, to i tak nie jest to zły film.
bardzo podobał mi się motyw potworów ze skrzydłami. i schizy Maxa po wzięciu Valkyrie.
zdecydowanie atutem tego filmu jest technologia, montaż i efekty specjalne.

ocenił(a) film na 3
son1c

Coś wspólnego ma, jednak prezentuje tak niski poziom że szkoda na niego czasu. Obejrzałem z szacunku dla gry - Max pewno rozpier*oliłby twórców tego gniota gdyby go zobaczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones