PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234006}
5,8 75 362
oceny
5,8 10 1 75362
4,4 7
ocen krytyków
Max Payne
powrót do forum filmu Max Payne

Myślę że to będzie dziwny mroczny i schizowy film (na serio) Jak ma być zrobiony na podstawie gry max payne 2 "the fall of max payne" TO ja sobie daruje patrzenie na taki film!! Nie powinien być zbyt naciągnięty to granicy wytrzymałości thrilleru! ani żeby fabuła nie była taka spowita okrutnością dziwnego świata :-( . Jeżeli będzie nakręcony na podstawie 1 części maxa payne,.. no to może nawet nawet być ;) Wkońcu grałem w obie te części i widze w nich naprawde duuużo różnice (chyba wiecie o co mi w tym wszystkim chodzi nie? )

hedziok

oby tak było :-) ale takie sileny hill i advetn children to wogóle nie zawiodły :-DDDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 5
hedziok

Niesamowite, jesteś jasnowidzem! Chyba łatwo domyśleć się, że pierszy Max Payne będzie miał fabułę jedynki. Szkoda. MP I to tylko bullet time ze szczyptą słąbej fabuły i dużą porcją strzelania. Dwójka jest dopiero o wiele lepsza. Trzeba się naprawdę wczuć w jej klimat - ponury Nowy Jork, sny strukturą przypominające Silent Hill'a, chory humor i ta mroczna fabuła. Trochę tego było w jedynce, ale za mało. Będę niecierpliwie czekał, tak samo jak na Hitman'a.

Questor

a wg mnie to pierwsz czesc byla bardzo dobra i miala taki niepowtarzalny klimat a dwojka to juz nie to samo.

fan_Brada_Pitta

z pewnością niektóre elementy będą wypełniać taki obszar klimatu. Weście pod uwage np: Max payne 2- misja gdzie max przemieszcza sie po shizowym miasteczku (naprawde okropna misja) gdy TEN duży elemement będzie w filmie to będzie szczyt sukcesu. Sny maxa też mogą być ! tylko niech za bardzo nie przesadzają bo to by było (za dużo emocji) ;(

hedziok

no i ta muzyka ... te dzwięki .. jak śni max / cholernie przerażająca! Istny koszmar! Wiecie czssami miewałem takie sny:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones