PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857109}
3,8 4 357
ocen
3,8 10 1 4357
2,3 3
oceny krytyków
Mój dług
powrót do forum filmu Mój dług

Po UJ takie zbędne komentarze że odgrzewany kotlet itd. przecież to nie jest to samo to jest historia opowiadana z perspektywy innej osoby polecam trochę poczytać na ten temat a nie się głupio wypowiadać :)

MultiFanFilm

Bo to grzany kotlet tyle że nie odgrzewany na patelni a w mikrofali. Przestań się ośmieszać, to ta sama historia na której znany z totalnego badziewia reżyser chce się dorobić prestiżu. Na grzane kotlety tak reaguje cały świat, nie tylko Polacy. Widać media wyprały ci mózg.

ocenił(a) film na 5
MultiFanFilm

To jest niestety norma. Kto będzie chciał to obejrzy i tak bez słuchania marudzenia. W ogóle totalnie nie ogarniam po co człowiek który nie jest zainteresowany filmem włazi tu i zadaje sobie trud by tu wchodzić i trzaskać posty o bezsensowności powstania filmu. Słabe jak nie wiem co.

Telewidz

W sumie się zgadzam. Ale po co te "polaczki"? Trudno, żeby inni - czego się domagamy - mieli do nas szacunek, jak nie mamy go do samych siebie...

ocenił(a) film na 3
MultiFanFilm

Ja właśnie oglądam. Tytuł kojarzy się od razu i opis. Ale pòki co nawiązań jest coraz mniej. Jak obejrzę do końca to ocenię. Na razie widzę sporo nieścisłości prawnych

MultiFanFilm

Warto zobaczyć film? Czy Karczmarczyk dobrze zagrała?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones