PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857109}
3,8 4 362
oceny
3,8 10 1 4362
2,3 3
oceny krytyków
Mój dług
powrót do forum filmu Mój dług

Fatalny film.

ocenił(a) film na 1

Milion niedokończonych wątków, nielogicznych sytuacji, skakanie ze sceny do sceny bez wyjaśnienia.
Dramat.

ocenił(a) film na 6
kuba_kubanski1

Jakich wyjaśnień się spodziewałeś? Dla każdego kto oglądał "Dług" wszystko jest jasne

bareq1981

A jak ktoś nie oglądał? To jakiś obowiązek?

ocenił(a) film na 6
koshargo

w sumie tak, bez obejrzenia oryginalnego "długu" widz traci wiele smaczków

bareq1981

Ale ja dług widziałem i wzbudził we mnie wielkie emocje. Tego Gerarda sam bym zaj... A tu wszystko było "normalne" jeżeli ktoś widział już jakieś filmy o więzieniu. Brutalność to tani chwyt, poza tym oczywisty, bo przecież to nie są wczasy. Wybacz, ale mnie ten film niczym nie zachwycił

ocenił(a) film na 7
bareq1981

Ja oglądałem,Dług już nawet nie pamiętam ile lat temu i już nawet zbytnio go nie pamiętam.Ale tu przecież w tym filmie jest wszystko wyjaśnione.Nie wiem co tu ludzie wymyślają i chcą jeszcze wyjaśniać ?.Dobry film,momentami humorystyczny.Z przyjemnością oglądało się do samego końca.Wiadomo że,Symetria to nie była,ale mimo wszystko film nie jest zły,tak jak go tu oceniają

kuba_kubanski1

Az tak źle? warto iść do kina w ogóle?

ocenił(a) film na 6
koshargo

Można iść, 4.5 to ocena z dupy, wg mnie sprawiedliwe byłoby 6

ocenił(a) film na 1
kuba_kubanski1

Mam te same odczucia. Wyszłam z kina zmęczona.

kuba_kubanski1

Ten film miałby sens, gdyby zrobili go ludzie z prawdziwego zdarzenia. Mam tu na myśli wszystkich, od reżysera, scenarzysty zaczynając i kończąc na aktorach. Niestety wyszło jedno wielkie badziewie oparte na prawdziwej historii.

Dług Krauzego, to był mocny, wstrząsający dramat, który zapada na długo w pamięci. Ten tutaj, to niestety pusta wydmuszka, fatalnie zagrana i zrealizowana. Do tego zachowanie aktorów w więzieniu chyba było inspirowane symetrią, takie miałem odczucie, ale to też zostało spartolone dokumentnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones