PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653354}

Liz i Dick

Liz & Dick
5,1 1 540
ocen
5,1 10 1 1540
Liz i Dick
powrót do forum filmu Liz i Dick

Sztampa, niestety 

ocenił(a) film na 3

O trwającej ponad dwadzieścia lat burzliwej relacji pomiędzy Liz Taylor i Richardem Burtonem, z przeznaczeniem na mały ekran. Dzieje jednej z najsłynniejszych par w historii kina przedstawione tu zostały w formie półtoragodzinnej telenoweli: aktorstwo, scenariusz, dialogi, w zasadzie wszystko zalatuje tu sztampą. Akcja, choć obejmuje szmat czasu, sprawia wrażenie, jakby rozgrywała się na przestrzeni paru dni, a dziwaczne pomysły w stylu "posadźmy Liz i Dicka na czarnym tle i udawajmy, że udzielają nam wywiadu i bardzo to przeżywają" tylko pogrążają twórców - po co w takim razie zaczynać obraz od śmierci Burtona? Fakty tutaj zgromadzone dla nikogo raczej nowością nie będą, bo są powszechnie znane. Tym samym, ciężko wskazać dobry powód, dla którego w ogóle warto by sobie obrazem Kramera głowę zawracać. Chyba, że kogoś ciekawi, jak wypadła Lindsay Lohan jako legenda Hollywood (podpowiem: jest taka, jak zwykle). Albo na przykład, jak autorzy wyobrażają sobie... wystawienie Hamleta na Broadwayu (to akurat jest całkiem zabawne). Jeśli żadne z powyższych Cię nie interesuje, to odpuść sobie, szanowny czytelniku.

Caligula

za późno,niestety juz jestem po seansie :/ i niestety muszę się z Tobą zgodzić, film jest nawet nie to ,ze sztampowy, on jest ogólnie FATALNY!
Historia romansu...jakiego romansu,tam nie było żadnej chemii i żadnego uzasadnienia tej niby wielkiej namiętności jaka towarzyszyła temu związkowi, coś po za piciem,awanturami o bzdety ,cokolwiek się działo ? jak z filmu wynika,nie, i jeszcze ten prentesjonalny niby wywiad ...szkoda czasu :/

użytkownik usunięty
Caligula

Też jestem zawiedziona, a pomysł z tym jak to nazwałeś udzielaniem wywiadu na czarnym tle - w istocie absurdalny.

ocenił(a) film na 5

Ja też się zawiodłam :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones