PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653354}

Liz i Dick

Liz & Dick
5,1 1 540
ocen
5,1 10 1 1540
Liz i Dick
powrót do forum filmu Liz i Dick

Trudno się doszukać namiętności, pasji, szaleństwa, które towarzyszyło związkowi Liz i Burtona;
słabo nawet jak na telewizję; winni: scenariusz, reżyser, aktorstwo; jedyne co może się podobać
to charakteryzacja Lohan na Liz przy pewnych ujęciach; szkoda czasu.

ocenił(a) film na 5
sahara_filmweb

Mam te same odczucia po obejrzeniu tego filmu. Kiedy zobaczyłam ,że rolę Liz ma zagrać Lohan jakoś bałam się ,że nie podoła.Jednak bardzo dobrze scharakteryzowana ,bardzo dobrze zagrała.Ale sam film bez polotu:(

ocenił(a) film na 3
sahara_filmweb

Trudno się nie zgodzić. Największy problem tego filmu leży w tym, że upchnięto zbyt dużo wątków w tak krótkim czasie. Przez co fabuła gna jak szalona, nie dając żadnej szansy na ukazanie emocjonalnej burzy, jaka przecież była nieodzowną częścią związku Liz i Richarda. Inna sprawa, że obsada jest kompletnie nietrafiona i mam wątpliwości, czy przy lepszym scenariuszu byłaby w stanie wykrzesać z siebie coś więcej. Szkoda, może kiedyś ta para doczeka się godnego filmowego hołdu.

ocenił(a) film na 6
druantia

Tzn. mi się ogólnie pomysł podobał, ale troche za szybki film. Natomiast aktorsko Lohan mi sie podobała, gorzej z tym aktorem. Ten aktor, który grał Burtona nie nadrabiał charyzma. Wgl. zero chemii między głównymi bohaterami, a już w szczególności w scenach kłótni. Aktorzy nie bardzo skupili się na typowym odgrywaniu swoich postaci co ma i swoje plusy i minusy. Natomiast jeżeli ma powstac taka produkcja to film musi byc dłuższy i bardziej skupiony na "toksycznej" relacji Liz i Richarda. Tyle. Film nie najgorszy, nie najlepszy. Czy warty objerzenia? Nie, ale też nie ma wielkiej straty oglądania go.

ocenił(a) film na 1
sahara_filmweb

zgadzam się w 100%tach......eh szkoda gadać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones