PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844906}

Lato '85

Été 85
6,4 3 682
oceny
6,4 10 1 3682
5,3 13
ocen krytyków
Lato '85
powrót do forum filmu Lato '85

Ten był dla mnie zupełnie inny. Był taki dziecinny, naiwny, momentami wręcz banalny, a jednocześnie dramatyczny i pełen czasem zupełnie przesadnych emocji. Ale nie mogę się oprzeć wrażeniu, że to właśnie tak powinna wyglądać miłość dwojga nastolatków. Idealnie więc zostało to przedstawione poprzez twórców!
Bardzo podobał mi się ten zabieg wprowadzenia na początku w historię. Byłam wręcz pewna najgorszych scenariuszy zbrodni, morderstwa itp. A okazało się, jak się okazało :) Tak właśnie bywa kiedy jest się nastolatkiem. Wszystko jest takie ostateczne, ważne i niezwykle intensywne. I banalne z perspektywy dorosłych.
I czułam się jakbym oglądała film z lat 80tych, nakręcony właśnie wtedy.
Plus niezwykła scena z piosenką "Sailing" w dyskotece <3
Dla mnie to chyba jeden z najbardziej "moich" filmów Ozona.

ocenił(a) film na 8
Kogel_Mogel

Zgadzam się. Dużo ciepła, autentyczności i chemii między bohaterami. Pierwsza miłość i pierwsze zauroczenia ze wszystkimi wzlotami i upadkami. Zostają z nami do końca życia.

Kogel_Mogel

Podpisuję się pod tym obiema rękami!

ocenił(a) film na 8
Kogel_Mogel

tak, tak, tak! dla mnie bardziej intensywny, bardziej prawdziwy i chwytający za serce niż CMBYN.

ocenił(a) film na 5
Kogel_Mogel

Możesz nie lubieć, ale serio, to przecież francuska zrzynka.

ocenił(a) film na 8
Kogel_Mogel

Najlepszy film Ozona od czasu "Dans la maison"

Kogel_Mogel

Był o wiele lepszy niż Call me by your name

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones