PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726200}

5,1 10 1 45523
3,3 3
oceny krytyków
Las samobójców
Japońska Aokigahara zaraz po Golden Gate w San Francisco jest ulubionym miejscem pielgrzymek samobójców.... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Filmem, który świetnie wykorzystał grozę lasu, zgubienia się w morzu drzew daleko od siedzib ludzkich, a także bycia na łasce lub niełasce Czegoś Złego wiecznie czającego się w pobliżu, jest bez wątpienia kultowy "Blair Witch Project". Można by wymienić tu jeszcze kilka produkcji, do których "Las samobójców" z całą pewnością nie dołączy. więcej
Las samobójców w reżyserii Jasona Zady to produkcja, na którą czekałem z wypiekami na twarzy. Interesująca i – w gruncie rzeczy – makabryczna historia przyprawia o dreszcze jeszcze bardziej, gdy uzmysłowimy sobie, że jest zakorzeniona nie tylko w miejscowych wierzeniach, ale i faktach. Bohaterem stanie się tutaj tytułowy las Aokigahara, gdzie kilkaset lat temu Japończycy zanosili starych i chorych ludzi, aby tam zakończyli swój żywot. Według legendy, osoba, która znajdzie się w owym lesie, będzie wabiona przez dusze samobójców nakłaniające do odebrania sobie życia. więcej