PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726200}

Las samobójców

The Forest
5,1 45 686
ocen
5,1 10 1 45686
3,5 4
oceny krytyków
Las samobójców
powrót do forum filmu Las samobójców

wyjaśni mi ktoś...

użytkownik usunięty

...bo nie rozumiem kiedy ona się zabiła i czy naprawdę zabiła Aidena. Pokazano jak podcina sobie żyły i wtedy chyba umarła, ale Aidan był po tym, to czy ich pobyt w chatce był iluzją? Dodam jeszcze, że Aidana mi bardzo żal, ratował ją, a ona gdyby się go trzymała wszystko by było dobrze :(

ocenił(a) film na 6

Podcięła sobie żyły później.
Najpierw się na niego rzuciła z nożem, ugodziła go, przez co zmarł (myślę, że nie ma co w to wątpić), później zeszła do tej piwnicy i myśląc, że odcina palce duchowi swojego ojca podcięła sobie żyły.

ocenił(a) film na 3

zginęła z całą pewnością, też mnie trochę rozczarowała ta końcówka no ale tak się stało, podcięła sobie żyły myśląc że duch trzyma ją za rękę. Jeśli chodzi o Aidana to od początku zjawy podpowiadają głównej bohaterce że jest on zły ostatecznie doprowadzając do jego śmieci oczywiście był on tym dobrym :) . "nie ufaj mu" mówi ta dziewczyna spotkana w lesie w pierwszą noc, potem akcja z telefonem aż na końcu ta kartka pod drzwiami.

użytkownik usunięty
vobi_17

bo właśnie pokazano na końcu przypomnieniejak ona podcinała sobie żyły bo myślała, że jej łażą robaki nad rzeką, a domek z Aidanem był potem, wtedy ją dopiero co uratował, to zabiła go jako duch czy co. Ech nie mogę tego Aidana przeżyć :(

ocenił(a) film na 3

Nie nie nie :) Las i duszki które pojawiają się w głowach mają za zadanie doprowadzić do śmierci każdego kto tam wejdzie. Najbardziej działa to na osoby smutne. Sara chodzi po lesie smutna ponieważ nie może znaleźć siostry a Aiden jest szczęśliwy ponieważ robi materiał do tej gazety czy coś. Las chce zabić obu. Wiec wykorzystuje do tego celu smutną Sarę. To co pisałem wyżej, las chce za wszelką cenę poróżnić ich oboje. Robaki na ręce to pierwsza próba lasu aby Sara popełniła samobójstwo. Na końcu już finał, czyli kartka pod drzwiami i śmierć Aidena zaraz po tym Sara podcina sobie żyły chcą się uwolnić.

vobi_17

Czyli Sara wcale nie biegła za Jess, tylko jak Jess pojawiła się po scenie walki z "duchem ojca", to Sara tak naprawdę umierała, tak?

ocenił(a) film na 6
PRZYGODA

Ja to zrozumiałem tak, że ona siedziała na tych schodach do piwnicy i wykrwawiała się. Ucieczka była już tylko wytworem jej wyobraźni.

wismerin

Właśnie teraz nad tym myślę. Ale zastanawia mnie fakt, że ten przewodnik, Michi widział ją na skraju lasu... jako ducha.
Czyli może Jess uciekała już przed duchem swojej siostry.

ocenił(a) film na 6
PRZYGODA

Nie, nie, gdy Jess uciekała Sara jeszcze żyła aczkolwiek konała w piwnicy. Po całej akcji Michi widział już tylko kolejnego yurei (nie yunkai, za dużo gry o tron. :P), który tym razem zapewne chciał pozbawić życia naszego przewodnika.

wismerin

Dzięki za wyjaśnienie.
I masz mnie z tą grą o tron XD
Yurei zakodowane ;)

ocenił(a) film na 3
PRZYGODA

Jest dokładnie tak jak pisze wismerin, Sara umiera na schodach, ten pościg za siostrą to tylko wyobraźnia, potem już nie żyle i zamienia się w duszka czyli Yurei :)

vobi_17

Czyli to była Iluzja ta "zmiana biegu rzeki" zdjęcie Jess w telefonie Aidena te duchy jak wpadła do dziury czy piwnica ?

vobi_17

Albo biegła już jako "yunkai" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones