PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726200}

Las samobójców

The Forest
5,1 45 599
ocen
5,1 10 1 45599
3,3 3
oceny krytyków
Las samobójców
powrót do forum filmu Las samobójców

Nie za straszny ?

ocenił(a) film na 2

Osobiście prawie nigdy nie chodzę na horrory, bo bardzo łatwo mnie przestraszyć. Ostatni horror na jakim byłem to "Obecność" i muszę przyznać, że był całkiem fajny. Natomiast "Las Samobójców" przestraszył mnie tylko w jednej scenie. Jest to dla mnie pewnego rodzaju wyznacznik, że ten film zbyt straszny nie jest :P Sam z siebie film też niezbyt dobry. O ile pomysł na fabułę był świetny, to zrealizowany został okropnie. Dziewczyna nie słucha faceta, który zna las, we wszystkie straszne miejsca idzie sama. Pomimo, że widziała już tyle okropnych rzeczy to jeszcze chce sama otworzyć drzwi w tym domku, w nocy wychodząc z namiotu nawet nie obudziła facia (dlaczego w ogóle pozwoliła mu spać samemu na zewnątrz !) i jeszcze na koniec go zabiła. Głupszej bohaterki nie widziałem od dawna, wybaczcie. Scena, gdy przechodzi przez drzwi w domku w lesie i trafia do swojego domu z dzieciństwa jest okropna. Kto normalny przechodząc przez drzwi w lesie do swojego domu, który powinien być daleko stamtąd brnie jeszcze głębiej, wierzy, że to jest prawdziwe i jeszcze zakrywa oczy siostrze, która powinna być dorosłą kobietą, a nie dzieckiem. Zakończenie też słabe, bo nagle ekipy poszukiwawcze znajdują zaginioną siostrę, bo tak, a biedna druga siostra zapadła się pod ziemie (lol?). A na sam koniec coś czego nie rozumiem do końca. Dlaczego przewodnik stojąc przed lasem zobaczył jej ducha ? Ani nie są jakoś specjalnie powiązani emocjonalnie (znają się 2 dni chyba ?), ani to nie jego wina do końca i co najważniejsze, duchy powinny się pojawiać po tym jak ktoś smutny zejdzie ze ścieżki i się zgubi, a nie jak ktoś stoi przed wejściem do lasu xD. Na zakończenie powiem, że potworki wygenerowane komputerowo były słabe ;p.

ocenił(a) film na 5
Rhydian_XCX

Bo ona nie zapadła się pod ziemię, to metafora (dziwne że znalazła się w tak słabym filmie) tego że popełniając samobójstwo w tym lesie dołączyła do innych którzy zrobili to samo (stąd oplatające jej nogi ręce truposzy).

ocenił(a) film na 3
Rhydian_XCX

Bardzo dobrze napisane bo głupota głównej bohaterki mnie też irytowała.
Też mnie przestraszyła jedna scena w tym filmie ale to było na początku.
Zabiła a nawet się tym zbytnio nie przejęła weszła do tego pokoju i zamiast się skapnąć ,że to halucynacje a nie rzeczywistość dalej brnęła w tej szajs.
Ten film wywołała u mnie bardziej senność niż strach.
"Obecność" porównując do tego filmu to arcydzieło bo tam był klimat a tu nuda i brak logiki.

Rhydian_XCX

Myślę, że od początku to ona chciała popełnić samobójstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones