PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726200}

Las samobójców

The Forest
5,1 45 523
oceny
5,1 10 1 45523
3,3 3
oceny krytyków
Las samobójców
powrót do forum filmu Las samobójców

Krótko mówiąc...

ocenił(a) film na 5

Bez szału, stanowczo nie wykorzystany potencjał tego mrocznego autentycznego miejsca.

ocenił(a) film na 5
paolowks

Popieram film słaby, pierwsza godzina nic się nie dzieje, pod koniec zaczyna i film się kończy, zmarnowany potencjał, stare znane schematy odgapione z innych horrorów i powielane do znudzenia.

ocenił(a) film na 5
paolowks

Do tego główna bohaterka głupia jak but i totalnie pozbawiona jakiegokolwiek logicznego myślenia. W horrorach są takie postaci, ale dawno nie trafiłem aż na takiego głąba.

ocenił(a) film na 6
Mortuus666

I to jest plus tego filmu, że ta idiotka zginęła. W momencie jak w środku nocy babka wpada do nawiedzonego lasu z iphonem to ja jej życzę śmierci... :)

ocenił(a) film na 4
paolowks

Niestety muszę się zgodzić.

ocenił(a) film na 4
paolowks

Popieram w 100 %,chyba 5 to za dużo jak na ten film

ocenił(a) film na 7
paolowks

Podzielam opinię. Pierwsza połowa filmu to gniot z dziadowską grą aktorską. W drugiej połowie robi się ciekawie ale nie do końca. Czuje wielki niedosyt bo mogło być tak pięknie.

ocenił(a) film na 3
paolowks

zgadzam się ,jedynem plusem filmu było miejsce ,przed seansem spodziewałam się ,że będę się bardzo bała. potem myślałam ,że w miarę się rozkręci i....się nie doczekałam.

paolowks

No racja, ale czy ja wiem, czy to miejsce ma potencjał? Wystarczająco już zostało zjechane przez twórców dokumentów i creepypast, a chwytanie się motywu lasu samobójców do stworzenia horroru to tak, jakby twórcy chcieli powiedzieć "szybko, róbmy coś z tego gówna, poki jest szał"

ocenił(a) film na 5
paolowks

Dokladnie... Powiem jeszcze tak... Nie udalo sie amerykanskiego horroru polaczyc z japonska klasyczna groza... Wyszlo nijako. A szkoda bo pole do popisu bylo

ocenił(a) film na 6
paolowks

idealnie to ująłeś, aczkolwiek samo miejsce bardzo interesujące, z chęcią obejrzałbym jakiś dokument na ten temat.

ocenił(a) film na 6
paolowks

prawda, horror to to nie był, co najwyżej thriller i to słaby:) 6 dałem za klimat miejsca

ocenił(a) film na 5
paolowks

Najlepszym aktorem tego filmu jest właśnie ten las, a sam film nudny jako horror i i tandetny, do tego żałosna historyjka z bliźniaczkami ( po ki grzyb ta pierwsza wchodziła tak głęboko do tego lasu?).

Tak typowa amerykańskie badziewie bez polotu, 5 ale tylko za ten las.

klaczek20

A ja 3 - Miejscówka owszem ciekawa, ale niewykorzystana ): . - Nie czuje się napięcia a powinno .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones