PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726200}

Las samobójców

The Forest
5,1 45 599
ocen
5,1 10 1 45599
3,3 3
oceny krytyków
Las samobójców
powrót do forum filmu Las samobójców

Film grave

ocenił(a) film na 6

To jest chyba na podstawie filmu "grave hallowen".Nawet bym powiedziala ze to ten sam film...

ocenił(a) film na 5
margola77

Jak zobaczyłem tytuł, to zgłupiałem. Przecież niedawno oglądałem Grave Halloween, a tu trzy lata po premierze Grave... wypuszczają na rynek remake? Kocham horrory, więc ten też obejrzę. Oby był lepszy od "grejwu".

ocenił(a) film na 6
kryslav

Grave nie byl taki zly ha ha

ocenił(a) film na 8
kryslav

jest dużo lepszy od "grejwu" :)

ocenił(a) film na 6
themarshall_2

Ooo dziekuje za info...w takim razie trzebs leciec

ocenił(a) film na 5
themarshall_2

Właśnie obejrzałem i okazał się lepszy.

margola77

Wszsytko na to wskazuje. Tyle, że to pewnie będzie "zamerykanizowana" wersja Grave Halloween. Oznacza to, że będzie jeszcze gorszy i głupszy niż oryginał. Prosta analogia do różnych zamerykanizowanych filmów jak The Ring, Dark Water czy nawet Goście, goście. Za każdym razem wersja amerykańska walcowała oryginał do poziomu kreskówki dla dzieci z niesprawnością intelektualną. Jak widać nie cierpię "amerykanizowania" filmów ;-)

ocenił(a) film na 6
Pio76

Ale ja jestem fanka horrorow wiec i ten obejrze...

margola77

Życzę dobrej zabawy przy oglądaniu :-)
Ja za to świetnie bawię się przy różnych durnotach jak Movie 43, To jest już koniec, Straszne Filmy, Hiszpański Film...
Wiadomo, że możemy uwielbiać kino ambitne, dramaty czy wojenne, a przy okazji dla rozrywki oglądać np. horrory klasy B.

Pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones