PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822592}

Kwiat szczęścia

Little Joe
5,7 2 032
oceny
5,7 10 1 2032
5,2 20
ocen krytyków
Kwiat szczęścia
powrót do forum filmu Kwiat szczęścia

"Samotna matka, jest oddanym hodowcą roślin w korporacji zaangażowanej, w rozwój nowych gatunków. Wbrew polityce firmy zabiera jeden dom jako prezent dla swojego nastoletniego syna."

Zabiera jeden DOM jako prezent dla syna - rozumiem, że ktoś, kto to wysyłał, mógł się pomylić. Co jednak robił weryfikator tego opisu? Ludziom odrzuca się opisy z powodów wyssanych z palca, a takie kwiatki, przepraszam DOMY przechodzą bez problemu.

Zamiast co 2 lata zmieniać szatę graficzną portalu i denerwować tym przyzwyczajonych użytkowników nadal tworzy się tu kółko wzajemnej adoracji, bo jakoś trudno mi uwierzyć by wspomniany opis był wysłany przez przypadkową osobę - takie się albo odwala od razu, albo wymyśla jakieś powody do odwalenia, a osoby "sprawdzone" mogą wrzucać byle chłam i jeszcze pewnie mają przeskoki w kolejce. To dlatego większość zwykłych ludzi dało sobie spokój z wrzucaniem czegokolwiek, a portal z roku na rok schodzi na psy. Zresztą nie będę sprawdzał, kto wrzucił ten opis.

Inna sprawa: ilu nowych filmów nie ma w bazie to już nie wspominam, za to blockbustery, które nie wiadomo nawet czy wyjdą są powpisywane czasem 2 lata do przodu...
A teraz czekam na karę od wielkiej rady wszystkowiedzących.

Pyrogenus

Mój opis gry czeka sobie już 3 miesiąc na zatwierdzenie, lub odrzucenie, na jakąkolwiek reakcję moderatora.
Gra na świecie jest bardzo popularna, a na FILMWEBie jest tylko suchy tytuł, nawet bez plakatu (choć może trzeba się cieszyć że chociaż tyle).
To faktycznie zniechęcające.

Pyrogenus

Masz całkowitą rację. Filmweb stał się takim żałosnym kółkiem wzajemnej adoracji. Mój bardzo solidny opis jednego z filmów najpierw przez kilka miesięcy czekał na akceptację, a potem został odrzucony bez wyraźnego powodu. A chodziło o film, który nie miał jeszcze żadnego opisu. Co do layoutu portalu to co kilka miesięcy coś się w nim zmienia, ale dlaczego zawsze na gorsze?

Alex_de_Large

Dokładnie - możesz czekać na akceptację w nieskończoność, a w tym czasie "zaufany recenzent" wrzuca przekalkowany z IMDB opis albo co gorsza z jakichś zapowiedzi nie mając nawet pojęcia co to za film, to samo z obsadą, pełno jest kwiatków, gdzie pierwszoplanowi aktorzy są wrzuceni na koniec listy albo gdzieś w połowie... Z layoutem też jak napisałeś. Mam ten avatar od początku, ale później "wymyślili" okrągłe i przez to nie widać całego, poza tym te ostatnie zmiany to już w ogóle kpina - wcześniej wszystko było przejrzyste, a teraz kółko od myszki mi się kończy ;) Cóż, jako szeregowy kosmita muszę to jakoś przeżyć, bo nie ma na polskim rynku alternatywy - oglądam czasami jakieś stare, zapomniane filmy i tu jeszcze często można je znaleźć, chociaż też często pod dziwnymi tytułami - dotyczy to zwłaszcza kina azjatyckiego, czy rosyjskiego, gdzie robią transkrypcję tytułu po angielsku. Gorzej jest z trochę nowszymi produkcjami - często nie ma nawet śladu, myślę że wynika to właśnie z tego, że kiedyś dodawali te opisy zwykli użytkownicy, a nie z roku na rok każdy się zniechęcał polityką portalu i jest jak jest. Aha, a zwycięzcą w kategorii absurdu jest wyszukiwarka tego portalu, ale podobno ostatnio się poprawiła - nie sprawdzałem póki co, bo i tak google znajdzie mi dany tytuł szybciej, pozdrawiam.

Pyrogenus

Wyszukiwarka powala na obie lopatki, stosuje jakies surrealistyczne alorytmy oparte na skojarzeniach zupelnie od czapy. A doslownie wpisany tytul pojawia sie dopiero po dopisaniu roku produkcji. Rozgladalam sie za innym serwisem, ale nie ma.

Pyrogenus

Kilka razy zgłaszałem nowy film, dodawałem nowy plakat, napisałem notkę w sprawie filmu i nic nie zostało zaakceptowane. Zastanawia mnie dlaczego, bo np plakaty waży tyle ile trzeba i były z danego filmu. Co nie pasuje osobom decydującym? Nigdy nie dostałem uzasadnienia braku akceptacji moich pomysłów, modernizacji. 

uln

Co mam Ci odpowiedzieć? Może spróbuj zagadać może do kogoś z kilkoma "łbami" przy nicku. Wydaje mi się, że dopóki się nie wkręcisz w to towarzystwo, to jako szary użytkownik będziesz czekał w nieskończoność. Pytanie tylko, czy warto się z nimi bratać? Ale to już musisz zdecydować sam. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Pyrogenus

Mam nauczkę, aby nic nie dodawać do tego serwisu, bo administracja i moderacja nie życzą sobie by ktoś spoza ich zaufanych ludzi tutaj coś tworzył. Szkoda, bo to ogranicza ten portal. Niestety nie ma alternatywy w polskim necie, jeśli chodzi o serwis filmowy.

ocenił(a) film na 3
Pyrogenus

Chcieli uniknąć wikipedii (żeby każdy zmieniał i wstawiał i tworzył jak mu się i co podoba) i zrobiło się co się zrobiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones