PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775970}

Kształt wody

The Shape of Water
6,4 129 591
ocen
6,4 10 1 129591
6,4 46
ocen krytyków
Kształt wody
powrót do forum filmu Kształt wody

W Labiryncie był zły faszystowski kat, oprawca i dobrzy lewicowcy, w tym filmie mamy białego mężczyznę, złego, prawicowego ekstremistę, rasistę, który z nienawiści chce zabić biednego morskiego zwierzaka. Trochę irytujące to jest i jak dla mnie mocno rujnuje cały obraz (który nie jest jakiś zachwycający, mamy raczej doczynienia ze zwykłym hypem).

ocenił(a) film na 7
NudleKnorr

Co propaguje ten film?

ocenił(a) film na 4
K_meyer

Tak jak Bon009 pisze, lewacka propaganda. Nie byłoby to dla mnie jakimś wielkim problemem, bo nie jestem prawakiem, ale ten film jest bardziej polityczny niż wyborczy spot PiS, przez co - tak jak pisałem - rujnuje to całkiem obraz.

ocenił(a) film na 3
NudleKnorr

No! Posiadajacy rodzine i przedstawiony w taki żałosny sposob. Jak uprawia seks z zona i jest to pokazane jako coś ohydnego... Tragedia xD

ocenił(a) film na 9
Fass_

tragedią jest Twój komentarz.Poczytaj sobie ilu to psychopatów miało normalne rodziny,pracę itp.

Fass_

a myslisz ze tylko seks homoseksualistów jest ohydny? hetero jak juz ma zone to musi byc super , dorosnij polaczku

ocenił(a) film na 3
Justyna_0288

Jak ktoś jest na tyle ograniczony, żeby łykać taką lewicową papkę jak pelikan, to od razu wyklucza go jako kandydata do rozmowy. A tym "polaczkiem" pokazałaś jak mocno masz zlasowany mózg- nie ma to jak nienawidzić samego siebie :)

ocenił(a) film na 4
NudleKnorr

Można prosić o link do strony z filmem. Byłbym wdzięczny.

ocenił(a) film na 4
Nekromanta21456

Film znalazłem na torrentach, możesz poszukać na 1337x albo na zatoce piratów. Niestety jakość jest dość niska.

NudleKnorr

też mnie to uderzyło plus dobry komuszek naukowiec z zasadami moralnymi

ocenił(a) film na 9
NudleKnorr

Nigdzie nie jest powiedziane że jest prawicowym extremistą i rasistą co za bzdury!!! A gdyby dali czarnoskórego mężczyznę na jego miejsce to co byś napisał? Że kolejna Hollyłódzko-lewacka poprawność bo dali "aż" 2 czarnych do głównych ról????

ocenił(a) film na 3
homo34

Nikt nigdy by tam nie dał czarnego, bo film z miejsca byłby "rasistowski". Nie od dzisiaj wiadomo, że obok naszych czarnych braci trzeba chodzić na paluszkach, bo a nóż się któregoś przypadkowo obrazi.

NudleKnorr

"W Labiryncie był zły faszystowski kat, oprawca" a byli dobrzy faszystowscy oprawcy?

ocenił(a) film na 4
aniaopole7

Nie, ale byli tez zli komunistyczni kaci i oprawcy w trakcie wojny domowej w Hiszpanii, aczkolwiek Del Torro, sympatyzujacy z jedna ze stron, w zlym swietle postawil tylko jedna. Jako rezyser oczywiscie moze sobie krecic co chce, choc w dzisiejszych czasach, wszechobecna tolerancja zmierza ku temu, ze ci, ktorzy nie beda tolerowac jedynych slusznych ideologii, beda nazywani faszystami, nazistami, homofobami itd. Przykre to co sie dzieje w obecnych czasach, bo coraz mniej miejsca na dobre kino, a coraz wiecej na kino przesiakniete polityka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones