PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775970}

Kształt wody

The Shape of Water
6,4 129 562
oceny
6,4 10 1 129562
6,4 46
ocen krytyków
Kształt wody
powrót do forum filmu Kształt wody

Niby taki dla kobiet a zona popukała się w czoło i przespała 80% tego gniota!Nie wieże że obejrzałem do końca ale przemęczyłem się dla was moi drodzy NIE OGLĄDAJCIE TEGO GÓWNA! Jeśli to coś dostało 13 nominacji do Oscara to te nagrody już nic nie znaczą.Są nagroda dla kiczu badziewia głupoty i tandety!Żenada!

ocenił(a) film na 1
lupus198116

pełna zgoda

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Rozumiem, skąd opinia, ale każdy oczekuje czegoś innego. Podobno o gustach się nie dyskutuje. Mam świadomość pewnych słabości tego filmu, ale lubiłam bajki kiedyś, trochę fantastykę, więc film ze swoimi barwami, muzyką, klimatem mnie zauroczył. Każdy z nas jest inny i inaczej odbiera świat.
Wolę zdecydowanie taki film niż współczesną polską komedię.

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Takie inteligentne opinie tylko zachęcają do obejrzenia; jest szansa na dobry film

ocenił(a) film na 3
pitu123

SZANSA WYXXXXĆ SZYMPANSA ...Prędzej niż to jest dobry film!Pretensjonalny gniot!

lupus198116

Dokładnie!

ocenił(a) film na 8
lupus198116

jeszcze chętniej obejrzę ;)

ocenił(a) film na 8
lupus198116

cóż jak ktoś ocenia film Pitbul na 9 (sic)!

ocenił(a) film na 6
lupus198116

Nawet jak mi się jakiś film nie podoba albo nie jest w moim guście, to nie używam takich określeń jak "gówno". Trochę to o Tobie świadczy... Krytyka też powinna być na
poziomie.

ocenił(a) film na 1
lupus198116

tak tak tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones