PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874355}
2,3 12 865
ocen
2,3 10 1 12865
1,4 10
ocen krytyków
Kolejne 365 dni
powrót do forum filmu Kolejne 365 dni

Poswiecilam cenne 2h swojego zycia zebyscie wy nie musieli.

Ze wzgledu na to ze 2 i 3 czesc byly krecone razem to jest ten sam schemat-2 zdania-segs- piosenka - 2 zdania-segs-piosenka. I tak w kolko. Krindz na krindzu od 1 minuty. Skroce wam to wszystko coby byla jasnosc.

1. Laura po postrzale napalona. Massimo robi co moze ale nasza ksiezniczka mysli tylko o Nachosach a Olga drze jape co 5 min.

2. Nie ma segsow bo Laura tylko o tych Nachosach wiec sie Massimo denerwuje i wali ogorka pod prysznicem a Laura biega do pracy od 14-15.30.

3. Leci se Laura z rozdarta Olga do Portugali na pokaz bo Laura to taka nowa Donatela Versacze. A tam Naczos sie tapla w wodzie i jest seksi.

4. Olga sie upija i skacze po drabinkach a Laura skacze po Naczo.

5. On jej nie bedzie push i wgl lajcik wybierz mnie. Massimo przyjezdza zdenerwowany ze żona ch**j wi gdzie po 23 sie szlaja.

6. Laura jedzie do mamy i taty i leca 4 piosenki w 3min. Soundtrack dluzszy niz przez cale uniwersum Marvela. Wyobraza se trojkata z Massimo i Nacho a na koncu chlopaki jednak leca w sline miedzy soba i to byl szczyt wszystkiego az zaczelam zakrywac oczy bo sie balam ze zaplona. Ale co sie zobaczylo to sie nie odzobaczy.

7. Massimo sie dowiaduje ze Laura teraz gustuje w Nachosach a nie spagetti. Olga ukonczyla uniwerytet wloski i wszytko rozumie.

8. Nachos chce Laure i koniec. Nawet jej podwozke za darmo ogarnia. Pod przykrywka oczywisnie bo sa na Sycyli a tam nie wolno bo ma bana.

9. Laura potrzebuje wiecej czasu mimo iz w sumie ma 14 min do konca filmu. Olga spakowala Laure w walizy ready to uciekac. A no i Laura ma urodzinki. Czyli od 1 czesci do 3 czesci minal rok. A mam wrazenie ze stracilam 8 lat zycia paczajac na to.

10. Wielki finał. Laura idzie i mowi Massimo „chce pogadac” a on „nie ja bede gadal” i mowi tak „ jak cos puscisz i sie pusci to cos tam a jak wroci to twoje” czy cos nie wiem nie czytalam Szekspira. I pyta sie jej czy wroci a ona cisza i nie wiem nic juz mozg mi sie zepsul.

Kurtyna. 1028402 piosenka i zachod slonca. Nie wiem jak sie ma to do ksiazki. Nie czytalam. Wolalam stracic 2h i wzrok niz 10h na czytanie i stracic chec do zycia.
Przeczytajcie nie marnujcie zycia zeby to ogladac plizzz. Mam nadzieje ze uratuje pare istnien ta opinia. Sama sie zmywam i dzwonie to Dr. Phil’a.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magdaxd

Ależ to Ty zarzucasz wszystkim analfabetyzm, ja jakoś nie mam napięcia spastycznego jak widzę brak kropki ;) śmiesznie to wygląda kiedy się czepiasz a sama babole walisz. Nie wiem skąd Avatar bo żadnego nie wstawiałam.

Anka_Majo

Nie zarzucam wszystkim analfabetyzmu, a autorce komentarza. Nie wiedziałam, że ma nick "wszyscy"... Jej post, pomimo absurdu go napisania, zawiera liczne błędy...aż rażące w oczy. Ciebie może nie, ale mnie owszem, bo taki analfabetyzm jest powielany i już nawet przed "bo" nie postawisz przecinka. Powielanie takich błędów i ich akceptacja, prowadzą do wprowadzenia tolerancji społecznej na tak rażące błędy w pisowni. Bardzo przykre zjawisko, gdzie ludzie lajkujacy ten komentarz sami piszą pochwały z błędami, a także bronią błędnej pisowni... Nie uważasz, że choć trochę powinno się zwrócić na to uwagę?Ciekawy jest twój avatar, gdyż mają go jeszcze dwie inne osoby na tym forum: kodyak81 i luki138 i raczej nie przedstawia on sceny filmowej. Wyjścia są dwa. Ktoś ukradł ci konto i stworzył na jego podstawie fałszywe lub wszystkie trzy należą do jednej osoby, która kiedyś wstawiła to zdjęcie, a następnie chcąc się podszywać usunęła z wszystkich trzech kont, tylko że system tego nie zarejestrował i przy waszych komentarzach wyświetla się wciąż ten sam avatar. O ile zrozumiałe jest finansowanie kont, aby podnieść ocenę tego filmu, o tyle nie rozumiem, po co ktoś robiłby promowany hejt w stosunku do tej produkcji...Jeśli nie jesteś fejkiem, to proponuję zainteresować się kradzieżą zawartości twojego konta.

magdaxd

Tego filmu nie widziałam i żadnej opinii o tym dziele nie wystawiałam, więc nie interesuje mnie wątek promowanego zaniżania oceny. Choć jakby tak wziąć pod uwagę dwie wcześniejsze które widziałam to nikomu nie trzeba płacić za wystawianie negatywnych opinii. Jakoś mnie to nie intryguje, ten Avatar. Jakiś babol się wkradł i tyle. I nie lubię jak ktoś chrzani trzy po trzy, nie lubię jak wali błędy ale polonistka nie jestem aby innym to wytykać. Tym bardziej że sama czasem coś napiszę źle

Anka_Majo

Bez urazy, ale interpunkcja to u ciebie nie istnieje;) Niestety, bo została stworzona po to, by zdanie posiadało sens i nikt nie czytał go opacznie. Jeśli ktoś zaś zaczyna zdanie od "poswiecilam" to zaczynam się zastanawiać, czy oczami sobie poświeciła...

Nie wiem, czy to błąd, bo zdjęcie jest ewidentnie prywatne... O błędach moglibyśmy polemizować, gdyby było to zdjęcie z filmu, ale wątpię, by tak było. Albo masz inne fałszywe konta, albo ktoś ukradł ci stare zdjęcie, aby stworzyć na jego podstawie fałszywe konto. Ja bym się przejęła jednak kradzieżą prywatnych zdjęć z konta...

Film tak samo, jak poprzednie części, wciąż trzyma ten sam unikalny poziom. Toteż nie rozumiem sensu w opłacaniu negatywnych opinii, ale być może ktoś robi to całkowicie za darmo... Szkoda tylko, że przy tym posługuje się twoim wizerunkiem... Co gorsza pod zdjęciem twojej twarzy wygłasza obraźliwe komentarze i możesz zostać z nimi utożsamiana...

magdaxd

To nie jest moje zdjęcie, jak wchodze w swój profil to nie mam żadnego Avatara i tylko w tym wątku jest to zdjęcie. Zatem pisze raz jeszcze, nie interesuje mnie wątek skradzionego konta. I niby po co mi jakieś fałszywe konto jak to istnieje po to abym sobie sprawdzała opinie innych ludzi? Masz jakąś obsesję

Anka_Majo

Nie mam obsesji. Informuję cię tylko, że ktoś skradł twoje zdjęcie... Jeśli nie ty na nim jesteś, to cóż... Świadczy o opcji numer dwa...

Póki co nie sprawdzasz sobie opinii innych ludzi, a stajesz w obronie "poswiecenia" oczami... I rażących błędów stylistycznych i językowych... Co więcej, aktywnie udzielasz się pod filmem, którego nawet nie obejrzałam... Cel takiego zachowania jest mi bliżej nieokreślony...

magdaxd

Wybacz że nie przejmę się tym iż cel mojego zachowania jest ci bliżej nieokreślony. Chronologicznie, wchodzę poczytać opinie tegoż dzieła, czytam twój wywyższający się komentarz i stwierdzam sobie że odpisze. Tyle.

Anka_Majo

Czyli zwrócenie uwagi na rażące błędy, które wręcz wskazują na ignorancję i inteligencję autora komentarza, uważasz za "wywyższanie się"? Muszę być bardzo stara, gdyż wychowałam się w czasach, gdy komentarze pisane z błędami były raczej przyczynkiem do śmiechu z autora, niż obrony takich antyintelektualnych zachowań. Ciekawa jestem, jak ci matura z polskiego w życiu poszła...

Chronologicznie, znaczy zgodnie z linią czasową... cóż ten wyraz miał za zadanie w twoim zdaniu? Czyli tylko potwierdzasz to, że bronisz autorki komentarza, bo sama piszesz z błędami...jak więc ma się do tego twoja poprawa mojej wypowiedzi, skoro zasady pisowni są dla ciebie czymś obcym? Napisałaś sobie to, tak tylko, zakładając, że jak napiszesz, iż moje zdania są "gówniane" językowo, to pewnie jakieś bliżej nieokreślone ci błędy, się w nich pojawiły? Potrafisz je wskazać, czy może to był taki ślepy strzał?

Cel twojego zachowania jest mi zasadniczo dość dobrze znany, a przynajmniej prawdopidobny, ale w stosunku do twoich słów, całkowicie sprzrczny. Skoro nie jesteś pieniaczem, chcącym się pokłócić i osobą, która założyła konto w celu trollowania na forum (masz w końcu zaledwie jedną ocenę), to co ty przez ten cały czas robisz? Tym bardziej, że chronologicznie wpasowałaś się idealnie w dokładnie takim samym zachowaniem lukiego138, który to dwa dni wcześniej, też rozpoczął ze mną dyskusję na innym forum, w celu przekazania swojej agresji słownej w moim kierunku. Ciekawe, jesteście dwoma zupełnie różnymi osobami, dzielącymi dokładnie ten sam błąd systemowy ze zdjęciem i robicie dokładnie to samo do tej samej osoby, mając dokładnie takie same poglądy i przechodzicie płynnie z jednej dyskusji na drugą. To tak nieprawdopodobne, że aż niemożliwe... XD

Najzabawniejsze jest to, że pisząc niepoprawnie, bronisz zawzięcie autorki, która to napisała mi w odpowiedzi "dzienks" (uroczo przez "en") i całkowicie nie przejęła się moim komentarzem. Wniosek jest taki, że to ciebie personalnie zabolał mój wpis, a nie ją i to ty czujesz się urażona nazwaniem jej analfabetki. Wiesz, jest na to łatwy sposób. Kup sobie słownik...i z niego jeszcze korzystaj... polecam.

Anka_Majo

Mam również głęboką nadzieję, że cała jedna ocena twoich filmów, to również błąd i nie świadczy o nieaktywności konta;)

magdaxd

Wywyższający się, zdecydowanie. Ten ostatni również taki jest. Naprawdę nie robisz mi żadnego kuku plodzac te masę zdań w których za wszelką cenę udowadniasz że jesteś mądrzejsza od wszystkich. Co z tego że elokwencja wylewa ci się z każdej dziurki, skoro jesteś potwornie nudna i monotonna. Trzymaj się cieplutko;)

Anka_Majo

Nikt się nie wywyższa stosując zasady pisowni i wymagając tego od innych. To norma społeczna. Twoje zachowanie, to zaś kompleksy, kompleksy i jeszcze raz kompleksy. Czujesz się ogłupiona przez mój komentarz, toteż się go czepiasz. No i oczywiście, że jestem nudna i monotonna. Mam też dwa rude warkocze, noszę okulary i aparat nazębny. Jestem też dziewicą... skąd wiedziałaś? XD

magdaxd

Nie chodzi o zasady pisowni, chodzi o formę twych wypowiedzi. Taka inteligentna a tłumaczyć trzeba.

Anka_Majo

Najpierw pisałaś, że poprawiam pisownię. Teraz, że nie nie chodzi o pisownię, a o firmę wypowiedzi. Czy ty w ogóle wiesz, o co ci chodzi? Skoro najpierw czepialas się, poprawiania pisowni, a teraz twierdzisz, że nie o to ci chodziło... Sorry, ale nawet geniusz nie domyśli się, że chodzi ci o B, gdy piszesz od kilku dni o A. Jak już napisałam, kompleksy, kompleksy i jeszcze raz kompleksy. Filmu nie oglądałaś, ale po dwóch wcześniejszych częściach wiedziałaś, że znajdziesz na forum ogrom wylanego na niego hejtu. Chciałaś się w nim pomoczyć i zachłysnąć. Ale ktoś (w domyśle ja) sprawił, że poczułaś się głupiutka i zaczęłaś swoją akcję trollowania, kłótni dla kłótni. Nie wiem, co chcesz udowodnić, ale wpierw musisz udowodnić coś sobie, żeby udowadniać to innym.

magdaxd

A Ty się dobrze czujesz?

Anka_Majo

Tak, z pewnością jestem mniej zakompleksiona od ciebie, toteż nie będę usiłować cię ośmieszać. Świetnie sama to robisz, a wystarczy, żebyś przestała się nad sobą użalać i atakować innych, gdy czujesz się zraniona. Ja dla przykładu, nie zamierzam się biczować, żebyś ty poczuła się lepiej. Powodzenia, w odnajdowaniu siebie życzę.

magdaxd

Skończ już te monologi pisać, nawet ich nie czytam bo się powtarzasz i to już zwyczajnie nudzi. Jesteś wywyższająca się osoba która jest cholernie męcząca. Licytować się mam z tobą która ma większe kompleksy? W podstawówce jesteś? Prawda jest taka że największe kompleksy mają takie istotki jak ty, które lubują się w pokazywaniu swej inteligencji i tego jakie są elokwentne. Śmieszne to jest bo żeby umiejętnie się chwalić swym intelektem trzeba umieć to robić i posiadać swoisty urok. Wtedy to nie razi a ty nie potrafisz ani nie posiadasz a deficyty rozniaste posiadasz. A teraz się żegnam, miłego wieczoru .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
magdaxd

To jest czwarta twoja rozmowa, którą oglądam. Rzuca się w oczy niepoprawna pisownia (u innych krytykujesz), teoria spiskowa (FW miał po prostu problem z awatarami), hipokryzja, agresja. :)

Jeszcze dziwniejsze jest, że jedyne 4 twoje rozmowy jakie znam są tyradami zawierającymi fantazje na temat rzekomo atakujących cię ludzi, błędy (gdy innym zarzucasz błędy), wyrażenia slangowe i kolokwialne (gdy u innych piętnujesz), a nie zawierają - uwaga - prawie wcale odniesień do filmów.

A przecież jesteś kulturalną osobą, cóż za złośliwe algorytmy mnie prowadzą po takich tylko rozmowach, które trzeba nazwać patologią.

hyrkan

Twoje zachowanie i to, że skomentowałeś moje wypowiedzi na wielu innych forach pokazują, że jesteś człowiekiem zaburzonym, który w sytuacji porażki nie potrafi się z tym pogodzić i zwyczajnie stalkuje rozmówcę. Bardzo słabe zachowanie "dziewczynki".

magdaxd

-> wiesz, że mam rację i dlatego omijasz temat rozmowy!

(który to już raz? Lekko licząc ósmy. Może więcej)

hyrkan

Śmiało, jeszcze 2,5 tys filmów zostało do skomentowania! Pokazuj, że jak raz udowodniłam, że nie masz racji, to teraz będziesz psychopatyczne biegał i wypisywał, coś czego nie przeczytam, bo jest wyrazem obsesji XD

magdaxd

Twój mąż mi właśnie napisał, że żałuje każdej minuty spędzonej w pobliżu ciebie :)

No ale nie chciałby dzieci zostawiać.

hyrkan

Śmiało, jeszcze 2,5 tys filmów zostało do skomentowania! Pokazuj, że jak raz udowodniłam, że nie masz racji, to teraz będziesz psychopatyczne biegał i wypisywał, coś czego nie przeczytam, bo jest wyrazem obsesji XD

Mój mąż właśnie wsiada w samochód, żeby spędzić ze mną noc XD i napisał mi "Kup sobie ten kapelusz, który zaznaczyłaś na Allegro", ale ty z pewnością wiesz lepiej XD

magdaxd

mężczyźni nie zawsze są mądrzy, ale nie ma aż tak głupich:)

hyrkan

Śmiało, jeszcze 2,5 tys filmów zostało do skomentowania! Pokazuj, że jak raz udowodniłam, że nie masz racji, to teraz będziesz psychopatyczne biegał i wypisywał, coś czego nie przeczytam, bo jest wyrazem obsesji XD

magdaxd

Gdyby któryś z twoich rozmówców miał wątpliwości wcześniej, to już by nie miał. ;)

hyrkan

Śmiało, jeszcze 2,5 tys filmów zostało do skomentowania! Pokazuj, że jak raz udowodniłam, że nie masz racji, to teraz będziesz psychopatyczne biegał i wypisywał, coś czego nie przeczytam, bo jest wyrazem obsesji XD

magdaxd

cóż, ewidentnie nie zniosłaś rzeczowej krytyki

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 50 wiadomości, generując około 2/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 2/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

magdaxd

Tak sobie tłumacz swoje tchórzostwo. :)

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 50 wiadomości, generując około 2/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 2/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

magdaxd

Najpierw 0 cytatów.

A teraz mogę zapytać, ile z twoich kilkudziesięciu odpowiedzi dotyczy tematu rozmowy.

Czyżby 0?

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

magdaxd

Dokładnie 0.
:)

magdaxd

wy trolle nadajecie sobie tytuły? Ordery też sobie przyznajecie?

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

Jeszcze raz, sprawdź pojęcie trolla. Wykazuję, że na jeden komentarz odpisujesz monologi, w pełnej świadomości, że ich nie czytam, wyzywasz mnie, mojego męża, moje dzieci, pokazujesz swoją inteligencję, kulturę osobistą, a przede wszystkim wychowanie jakie dała ci matka. Współczuję jej. Wstyd mi by było za ciebie na jej miejscu... ;(

magdaxd

Próbuję sobie wyobrazić, jak trolle niezgrabnymi łapami przypinają te ordery. Duma z trollowania.

hyrkan

Napisałeś do mnie ponad 100 wiadomości, generując około 3/minutę... Ciężko mi określić treść, bo nie przeczytałam, gdyż po udowodnieniu ci twojego błędu otrzymałam 16 wpisów, w tym 10 pod jedną wypowiedzią... Jakoś nie stawia mnie to w pozycji trolla, a jedynie znudzonego użytkownika, który bawi się z trollem generując jedną wiadomość, pod którą będzie generował kolejne 3/minutę w celu udowodnienia, że nie ma na moim punkcie obsesji... Co więcej poszukując w tym czasie kont mojego męża, obrażając go i moje dzieci XD Brawo ty! Masz tytuł trolla filmwebowego nr 1. (Nie uwierzysz, tę wiadomość również przekopuję).

Jeszcze raz, sprawdź pojęcie trolla. Wykazuję, że na jeden komentarz odpisujesz monologi, w pełnej świadomości, że ich nie czytam, wyzywasz mnie, mojego męża, moje dzieci, pokazujesz swoją inteligencję, kulturę osobistą, a przede wszystkim wychowanie jakie dała ci matka. Współczuję jej. Wstyd mi by było za ciebie na jej miejscu... ;(

magdaxd

Dało się przewidzieć, że coś go "zatrzyma w drodze". ;)

hyrkan

Korek uliczny? Spokojnie, jak wróci to odczujesz, bo cię permanentnie oleje XD

magdaxd

Testowałem chatboty ostatnio, reprezentują nieosiągalny dla ciebie poziom merytoryczny i językowy - stąd moja pewność, że pójdziesz w końcu spać.

W niektórych kwestiach też stosują powtórzenia, choć rzadko tak natrętnie jak ty.

agusSs_2

jesli to przedstawia ksiazke to wygalda jakby lipinska nie miala zadnego planu tylko pisala sobie cos co tam sobie wyobrazi.

kodyak81

Ona się wypowiedziała, że pisze pod wpływem swoich frustracji seksualnych. Stwierdziła, że przez długi czas była singielką, więc napisała książkę jako ujście dla jej fantazji erotycznych.

agusSs_2

Należy się medal i renta dożywotnia oraz odkszodowanie za straty moralne. Podziwiam poświęcenie.

agusSs_2

Ad10. Ciało puszczone raz puszcza się cały czas. - Łiliam Szekspir
Więcej recenzji gniotów w takim stylu poproszę.

ocenił(a) film na 1
agusSs_2

Obejrzałem tylko ze względu na scenę pocałunku dwóch facetów ;)

ocenił(a) film na 1
agusSs_2

Najlepsza recenzja jaka czytałam. Uśmiałam się

ocenił(a) film na 3
agusSs_2

Hahhahah uwielbiam cię za tą recenzję xddd

agusSs_2

Film chwilami obrzydliwy ( sceny w klubie ) fabuły zero, seksu za dużo, ale twoja recenzja najlepsza, wszystko w punkt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones