PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 224 181
ocen
7,4 10 1 224181
6,9 32
oceny krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

rozczarowanie

ocenił(a) film na 6

mimo wysokich ocen jakie film otrzymał, ja wytrzymałem ledwo do końca. zaczął się interesująco, obiecująco. Ale
utknęło na mieliźnie i tak szorując dnem po mule i piachu, doprowadził mnie do happy endu. Stopniowo ocena 7/10
malała w miarę oglądania. ostatecznie za pozytywny happy end, daję 5/10. Nic wyszukanego, ale można obejrzeć z
dziewczyną jak upiera się na komedie romantyczną jaką jest ten film

ocenił(a) film na 8
mezzaninefloor

litości. ogladnij inną komedie romantyczne i powórnaj gdzie jest muł. nigdy nie porownuje sie z sansacjami, thilerami tylko z innymi romantycznymi

ocenił(a) film na 5
mezzaninefloor

Zgadzam się z opinią i oceną. Obejrzałem ze względu na Michaela z Office, licząc na dobry aspekt komediowy. I tu się zawiodłem, bo to głównie romansidło. Nie powiem, oglądałem z żoną i jakoś się oglądało. Co najmniej minus 2 pkt. daję za gust co do urody głównych aktorek człowieka od castingu. Jakby były chociaż trochę ładne to by się przyjemniej oglądało.

l0co

obie sa fanatstyczne!!

ocenił(a) film na 5
ms_morgan

Jak ktoś lubi rude piegowate i kościste twarze to i owszem.

ocenił(a) film na 6
l0co

poza kościstymi twarzami reszta mi się podobała :) ale to za mało jak na wyższą ocenę jak pięć oczek.

ocenił(a) film na 5
mezzaninefloor

Reszta filmu, czy pozostałe części ciała owych lasek :) ?

ocenił(a) film na 6
l0co

rude i piegowate ;) innych części ciała widać nie było. Inaczej byłoby oczko więcej zapewne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones