PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 224 181
ocen
7,4 10 1 224181
6,9 32
oceny krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

byłam wczoraj w kinie, i przed seansem pokazali zwiastun tego filmu z polskim już tytułem:
Kocha, Lubi, Szanuje :)

ocenił(a) film na 9
fire_egg

Jak zwykle dali ciała z polskim tytułem ;/

fire_egg

Jak zobaczyłam polski tytuł myślałam że padne... Co to ma być? Nie moge zrozumiec czemu tak przetłumaczyli. Wiadomo, że niektóre filmy cieżko przetłumaczyc na PL ale tutaj mogli by dac spokojnie Szalona Głupia Miłość... :/

PS: nie mogę się doczekać ! ;)

emma10

Moja reakcja była taka sama. Tym bardziej, że można było to spokojnie przetłumaczyć...


Po prostu polskie tłumaczenia mnie dobijają, nie wiadomo- śmiać się czy płakać.

strawberryfields

płacz ze śmiechu,
to co oni wyprawiają z tymi tytułami to się czasem w głowie nie mieści.

emma10

Tytuły obcojęzyczne nie polegają na dokładnym przetłumaczeniu słów ;) Poza tym tytuły polskie akceptują twórcy filmów ;)

emma10

Tak, niektóre filmy tłumaczone są fatalnie na polski, ale nie jestem przekonana, czy to dotyczy również tego. Rzeczywiście, nie jest to dosłowne przetłumaczenie, ale być może (uprzedzam, to tylko moje domysły) chodzi o coś w rodzaju urywania listków ''kocha, lubi, szanuje...'', a Crazy Stupid Love może jest tego angielską wersją, i dosłowne tłumaczenie nie przekazałoby tego, co chcieli przekazać twórcy filmu...? Byłoby Szalona Głupia Miłość, ale nie miałoby to nic wspólnego z tym urywanie listków. Więc mijałoby się z celem.

fire_egg

to jest głupie ...

ocenił(a) film na 7
fire_egg

I tak nic nie przebije "Dirty Dancing". ;)

ocenił(a) film na 6
fire_egg

na czym byłaś? na 'o północy w paryżu'?;)

sonia127

nie, nie, to już dawno było;) w maju widziałam ten zwiastun;)

ocenił(a) film na 6
fire_egg

ja właśnie widziałam ten zwiastun przed tym filmem;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones