PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 223 150
ocen
7,4 10 1 223150
6,9 31
ocen krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

pod koniec filmu jak wszyscy się spotykają przed domem Weaverów i wszystkie fakty wychodzą na jaw. Każdy, każdego bije, napada, oskarża, a potem pojawia się Kevin Bacon i dostaje z piąchy :D Buahahahahhahahh xD uwielbiam tą scenę :D

ocenił(a) film na 10
Nadienn

Ja tak samo ją uwielbiam

ocenił(a) film na 6
Nadienn

Mi się podobało jak ten były przyjaciel Cal'a uderzył Ryana a ten nawet nie zareagował, a później jak wszyscy się rzucili na tego Jacoba a ten stał wyprostowany i przewracał oczami

ocenił(a) film na 10
Nadienn

uwielbiam tę akcję heheh ;)

ocenił(a) film na 9
Nadienn

oglądałam ten film z 10 razy, więc już teraz wiem, co się stanie, ale jak peirwszy raz widziałam te scenę to umarłam! nie przepadam za komediami romantycznymi, ale ta jest świetna! no ale z taką obsadą to nie dało się inaczej, scena genialna i świetny obrót akcji!

dobresobie

Świetna jest jeszcze ta scena kiedy Jacob zdejmuje koszulkę, a Hannah na to: Jak z fotoshopa !

ocenił(a) film na 9
marianna12345

zdecydowanie się zgadzam :D

ocenił(a) film na 7
marianna12345

"Ja pierd0le, wygladasz jak z fotoszopa" mnie rozwalilo :]
Oczywiscie kilka innych tekstow rowniez.

ocenił(a) film na 8
grzewho_2

"Ja pierd0le, wygladasz jak z fotoszopa" - gratuluję tłumaczenia :P

ocenił(a) film na 8
marianna12345

O, tak :D Ta scena kompletnie mnie rozwaliła. Jej śmiech również jest genialny :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
marianna12345

To jest "epickie" ;)

Nadienn

Obejrzyj film pt. "City Island". Trochę podobny do tego (komedia, obyczajowy, romantyczny). Podobny rodzaj humoru. Tam pod koniec filmu też jest taka scena... :D

ocenił(a) film na 8
Nadienn

super scena jest smieszek Ryana na: "niech to zostanie w rodzinie". epicki smieszek :)

krzychu1988

Tak, to mój ulubiony moment:D

ocenił(a) film na 3
Nadienn

was to wszystko rozbawiło? winszuję

ocenił(a) film na 6
Mike Torch

lubię to określenie "winszuję". Wprowadza mnie w dobry nastrój. Tak na serio, nie mam pojęcia, czemu takiemu filmowi można postawić ocenę 10. Za co? Co prawda, nie ukrywam, że było parę komicznych scen, ale tam gdzie wszyscy okładali się nawzajem - było nieco żenujące.

ocenił(a) film na 8
akinomek

Życie bywa żenujące.

ocenił(a) film na 6
Mike Torch

Dla mnie to było żałosne,zresztą tak jak cały film,ogólnie nic do śmiechu.Po tylu komentarzach,ludzi którzy tak wychwalają ten film spodziewałem się rewelacyjnej komedii,a tu klapa na całej linii.

ocenił(a) film na 7
Mike Torch

Najbiedniesza scena w tym filmie... Razem z przemową Robbiego...

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Ja lubię scenę, w której Cal dowiaduje się, że JAcob spotyka się z jego córką. Jacob zawsze podchodził do Cal po luzacku, trochę poniewierka potem rolę się odwracają.

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Też uwielbiam tą scenę :D Tak samo jak tą ze ściągnięciem koszulki i jego epicki uśmieszek po komentarzu policji :D W tym momencie śmiałam się jak głupia :D

ocenił(a) film na 7
Nadienn

Mi bardzo podobała się scena, kiedy żona Cala zadzwoniła do niego, gdy był w ogrodzie pod jej domem :)

Tosia_5

Tak, ta scena była absolutnie urocza :)

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Ja zawsze się śmiałam ze sceny jak po wywiadówce na dworze stoi Cal z Emily i Cal mówi, że spał z 9 kobietami i wtedy ta mina Emily i te "Niiiiine?! Niiiiiiiiine?! Wow!" xD

ocenił(a) film na 7
Nadienn

Ta scena jest nieco naciągana i mało zaskakująca. Najlepszą częścią filmu jest jak Jacob uczy stylu i podrywu Cal'a oraz jak ten drugi wciela to w życie. Wtedy pada sporo fajnych tekstów, akcja przyśpiesza i wszystko jest dość przyzwoicie zmontowane. Niestety później zabrakło pomysłu i zrobiło się średnio.
Film 7/10. Na prawdę dobry w swoim gatunku.

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Ja też, ta scena to mistrzostwo :D dawno się tak nie uśmiałam oglądając film

ocenił(a) film na 9
random_cinemalover

dokładnie, też tak myślę :D Myślałam, że będzie zwykła, słaba komedia, a tu okazało się, że było spoko ;)

ocenił(a) film na 6
Nadienn

A dla mnie ta scena była taka głupkowata, że przez nią obniżyłem ocenę z 7 na 6.

użytkownik usunięty
Nadienn

strasznie sztuczny film, prawie fantastyka

ocenił(a) film na 9

Mhm, rekiny i czarne dziury to też fantastyka... To że czegoś nie przeżyłeś/zobaczyłeś, nie znaczy że nie istnieje;) Znaczy po prostu że tego nie przeżyłeś lub zobaczyłeś.

użytkownik usunięty
T3sia

fajnie, że coś takiego przeżyłaś, chociaż jedna

Nadienn

Mi sie podobala scena jak Steve Carrel zemdlal w saunie.

Nadienn

ta scena jest idealnym przykladem klasycznego ukladu komedii w literaturze :)

ocenił(a) film na 6
Nadienn

TAK! Najlepsza scena ever - później tamten śmiech Goslinga i mina Carell'a xD Sam film ogółem nawet mi się podobał, lekka komedia romantyczna.

ocenił(a) film na 8
Nadienn

Ja lubię scenę z Marisą Tomei na wywiadówce

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 8
Nadienn

Zgadazam się. Najlepsza scena na świecie jeśli chodzi o komedie.

Nadienn

Haha tak. A najlepsze zdecydowanie:
- Stay away from my daughter!
- Stay away from my daughter!
- I don't even know you!

ocenił(a) film na 9
Nadienn

Dla tej właśnie sceny każdy powinien obejrzeć chociaż raz w życiu!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones