PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 223 636
ocen
7,4 10 1 223636
6,9 31
ocen krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Ryan i Emma

ocenił(a) film na 9

Film niesamowicie mnie urzekł, a najbardziej interakcje Ryana i Emmy! Szkoda, że nie było ich razem więcej i chyba za to odejmuje temu filmowi 1 punkt xD Chemia między nimi była nieziemska, aż miałam ochotę po kilka razy oglądać ich wspólne sceny! Mam nadzieję, że wystąpią jeszcze kiedyś w jakimś filmie razem :)

agatakoniak

właśnie kręcą swój 3 wspólny film ;)




















ocenił(a) film na 8
agatakoniak

Co ciekawe było tu więcej chemii między nimi niż w przereklamowanym "La la land".

ocenił(a) film na 9
adamcpdst

Dokładnie, oglądając "La la land" zastanawiałam się, gdzie ta chemia się podziała, były może ze dwa momenty, kiedy dało się ją wyczuć, ale tak ogólnie relacja bohaterów wydawała mi się bardziej braterska. Myślę, że dużo winy leży po stronie Ryana'a, od jakiegoś czasu zrobił się bardzo zmanierowany, ma wypisane na twarzy "jestem super ważny" i przenosi to do każdego filmu.

ocenił(a) film na 8
agatakoniak

Słabo była zarysowana ich relacja: spotkali się raz, drugi, przeszli po parku i już wielka miłość...

Może po prostu RG jest kiepskim aktorem? :) W Crazy, stupid miał fajnie napisaną rolę, ale w LLL miał grać jedynie ładną buzią, raczej mało który reżyser jest w stanie wydobyć z niego coś więcej. A też nie jest to łatwe, bo to taki Ben Affleck jeśli chodzi o umiejętności aktorskie. ;)

ocenił(a) film na 7
agatakoniak

W nazwiązaniu tego co kiedyś napisałaś: jak Ci się podoba La La Land?

agatakoniak

aktorów uwielbiam, ale szczerze? nie ma to jak ukazać kolesia który wyrywa laski na jedną noc w dobrym świetle, a tego spokojnego którego żona z nim zerwała jako wroga, a potem dziwota że zdrady, rozwody itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones