PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 224 181
ocen
7,4 10 1 224181
6,9 32
oceny krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Obrzydliwość!

ocenił(a) film na 7

Film jest przezabawny, bardzo mi się podobał, ale za tą obrzydliwie przesłodzoną końcówkę powinno się ich zamknąć. W więzieniu, z radiem ustawionym na Radio Maryja i urwaną gałką.

Zwymiotowałem na monitor.

ocenił(a) film na 3
Zakrza

Mam dokładnie te same odczucia. Ogląda, oglądam, jest całkiem nieźle i później jedno wielkie spartolenie.

ocenił(a) film na 8
Zakrza

No racja - ale umoralniające zakończenie wciąż obowiązuje w hollywoodzkich produkcjach, więc niczego innego się nie spodziewałam. Zaskoczyło mnie natomiast to, że amerykańska komedia może być całkiem zabawna. Ostatni raz tak się śmiałam na "Jeszcze dalej niż północ". Europejskie filmy potrafią być nieprzewidywalne :) amerykańskie wciąż pełnią misję :(

ocenił(a) film na 7
filmela

Bo Amerykańskie filmy są słabe. Jak tak dalej będzie to przerzucę się na Irańskie.

ocenił(a) film na 8
Zakrza

no koncowke mogli zrobic lepsza ale film ogolnie bardzo fajny i mi sie podobal :)
najlepsza scena to wlasnie punkt kulminacyjny xd

ocenił(a) film na 8
reparo

nie jarzę, o jaką scenę ci chodzi? Mnie rozbawiło kilka, ale za kulminację uważam tę żenującą bójkę w ogrodzie. To qui pro quo jest rodem z komedii Moliera - wiek osiemnasty się kłania! Film w 3/4 współczesny obsuwa się nagle o trzy stulecia...

ocenił(a) film na 7
filmela

No chyba o to chodziło;) To było dosyć zabawne jak wszyscy się razem zebrali.

Ale mnie najbardziej rozbawiło jak koleś mówi, żeby się zamknęła, bo wysiądzie. I wysiadł:D

ocenił(a) film na 8
Zakrza

punkt kulminacyjny to właśnie to spotkanie w ogrodzie, gdzie wszystko się wyjaśniło :)

ocenił(a) film na 6
Zakrza

Taaak, końcówka spieprzona totalnie. A mogło być tak pięknie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones