PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 224 188
ocen
7,4 10 1 224188
6,9 32
oceny krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Po pierwsze: Nie lubię Julianne Moore i Marisy Tomei.
Po drugie: Obejrzałem zwiastun. Jest przeciętny i tak też potwierdził mój gustomierz, co nie
oznacza że nie lubię komedii romantycznych. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Tomik_4

A ja jednak zachęcam, żeby mimo uprzedzeń wybrać się na ten film. Dowodzi bowiem, że w trudnych czasach dla komedii romantycznych, może powstać coś oryginalnego i radosnego.
http://www.filmweb.pl/user/Madame_Rose/blog/535931

Madame_Rose

oj tam, oj tam. Nikt nie będzie płakał, jak Tomik tego nie obejrzy.

MsScissors

Oczywiście. Zależy kto grę jakich aktorów czy aktorek i jakie filmy lubi, anie chodzi tylko o to by obowiązkowo oglądać bo się komuś podoba. Pozdrawiam!

Tomik_4

według mnie zwiastun jest genialny, pokazuje, że film może być zabawny, niebanalny, pokazuje problem, drogę do jego rozwiązania, nie zdradzając zarazem jakie wyniknie zakończenie. ja osobiście nie widziałam jeszcze filmu, ale z przyjemnością się wybiorę ;) zachęca mnie dodatkowo obsada, a w szczególności Ryan Goslig, którego podziwiam.

howdareyou1

Zwiastun właśnie ma taki być, ma przyciągnąć widza, mimo iż całość filmu jest niewypałem. Nie wiem, jak to jest w `Kocha, lubi, szanuje`, ponieważ czekam na "księcia na harley'u", który mnie na film zabierze. Jednakże po obejrzeniu trailera byłam w niebie, może dlatego, że uwielbiam Carella, Goslinga, niedoświadczoną, acz przeuroczą Emmę Stone i oczywiście Moore. : ]

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

aha

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

To bardziej jednak obyczajowy niż komedia romantyczna i z takim nastawieniem należy oglądać:)

thesecondnetoknow

Dzięki. Obyczajówka to raczej nie dla mnie. Pozdrawiam:)

Tomik_4

Czemu się tak zrażasz do takich filmów? Tzn. rozumiem poniekąd, bo współczesne komedie romantyczne są wyjęte raczej z pudełka z zabawkami, nużące, beznamiętne i bezpłodne; jednak kiedy tyle osób tobie poleca film, to może warto zainwestować trochę wolnego czasu i spróbować? :)

ocenił(a) film na 9
lykke_

a ja mam pytanie: kogo to obchodzi? na filmwebie masz opcje: "chcę obejrzeć" lub "nie chcę obejrzeć", wybierasz i klikasz. Zakładanie tematu na forum tylko po to, żeby oznajmić światu, że nie masz ochoty obejrzeć jakiegoś filmu jest głupotą.

Tinkerbell_88

Czyli wg Ciebie wszyscy na forum mają wychwalać ten film bez względu na obsadę?

ocenił(a) film na 9
Tomik_4

A czy ja coś takiego napisałam? Forum jest od tego, żeby podyskutować o obejrzanych filmach. Ty filmu nie obejrzałeś, oceniłeś go po trailerze. Zrozum, że nikogo nie interesuje, czy chcesz zobaczyć ten film czy nie. Co innego, gdybyś film obejrzał i chciał podzielić się z innymi użytkownikami tego szacownego portalu wrażeniami z niego. Jest to zwykłe zaśmiecanie forum.

Tinkerbell_88

Jest takie powiedzenie, że nie osądza się po opakowaniu. Tak jak niedawno poznałam nową koleżankę z pracy.. codziennie makijaż na tip top, tipsy w kolorze czerwonym, przedłużane włosy i rzęsy i ubiór co tu dużo mówić.. można by pomyśleć, że pracuje pod numerem 0-700, ale gdy kilka razy z nią porozmawiałam okazało się, że o dziwo - inteligentna dobrze radząca sobie w życiu kobietka z nie byle jakim wykształceniem i doświadczeniem na polu zawodowym i osobistym:) I nauczka dla mnie za ocenianie ludzi po wyglądzie;-) A tak poważnie przechodząc do setna sprawy to zgodzę się z Tinkerbell_88, że prawidłowa kolejność w tym przypadku to najpierw oglądam, potem komentuję. Zwiastuny wiadomo jakie są i po co są. Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytelników filmwebu!

falklanda

Ja Ciebie również. Dzięki za opinię:)

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

Nie chcę być niegrzeczna, ale co mnie to obchodzi, czy Ty ten film obekrzysz, czy ne?

urinmyveins

Gratuluję podejścia. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, koleś nie chce obejrzeć jego filmu, może o tym napisać. :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones