PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 224 181
ocen
7,4 10 1 224181
6,9 32
oceny krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Macie taką sytuację jak w filmie czyli zdradza was partner i chce rozwodu następnie wy się wyprowadzacie i próbujecie na siłę ułożyć sobie życie. Macie fart i w np. 3 miesiące macie zaliczonych 9 różnych partnerów, teraz po tych 3 miesiącach druga połowa się o tym dowiaduje według was powinna być zła czy nie ??? W filmie było że się wściekła ponieważ miał 9 partnerek ale to ona zaczęła i według mojej osoby to nie ma znaczenia ile miał partnerek nie powinna być zła.

Co wy o tym sądzicie ???

ocenił(a) film na 9
killerek132

I jeszcze jedno jak pod koniec wszyscy razem się spotkali mało nie spadłem z krzesła ;) za tą sytuację bez wahania 8 i powiedzcie mi jeszcze za co ten syn był na niego zły przecież on nawet nie wiedział że ta niania się w nim kocha według mnie syn nie powinien być zły na niego a raczej na nią.

ocenił(a) film na 7
killerek132

Mi się wydaje, że on był zły na ojca, za to, że złamał obietnice.
Cal powiedział mu, że będzie walczyć o swoją bratnią duszę, a po tej sytuacji w ogrodzie odpuścił. Wg mnie to miał mu za złe...

ocenił(a) film na 9
Mamba

no to jest jedyne dobre wyjaśnienie bo innego nie widzę ale przyznaj że ta sytuacja w ogrodzie jest the best ja myślałem że z krzesła spadnę i jeszcze jak ten jej kochanek z pracy dobił to już przekroczyło moje najśmielsze oczekiwania akcja jak sam sku....syn :D

ocenił(a) film na 10
killerek132

Gdyby nie powiedział, że będzie walczył o swoją bratnią duszę, uważałabym że nie powinna mieć pretensji. Czuję, że osoba która tak naprawdę kocha, aż tak szybko się nie pociesza. Dlatego w pewnym sensie rozumiem jej złość. Oczywiście w żadnym stopniu nie popieram tego co zrobiła.

ocenił(a) film na 7
killerek132

No mnie to zirytowało strasznie. Babka zdradza męża, nagle zamiast postarać się coś zmienić chce rozwodu a potem jeszcze ma pretensje, że chciał sobie on ułożyć życie na nowo. Totalna hipokryzja.

ocenił(a) film na 9
Ringoo

dokładnie mnie również to zirytowało

ocenił(a) film na 7
Ringoo

Ja tam dużego doświadczenia nie mam, ale ta sytuacja doskonale pokazuje paradoks reguł tej gry. Ta strona, która odpuszcza, przyjmuje na klatę (oczywiście Cal - niewinny) i sobie idzie, tym samym wzbudza wzrost uwagi, bo każdy ruch postrzegany jest po prostu jako odwet i kontratak. Zresztą: jej od początku bardzo na tym zależało, ale nie umiała tego powiedzieć. Spowodowało u niej wycofanie się i osłabienie, czego oznaką był ten wieczorny telefon w sprawie pieca. Z kolei on, może potrzebował tej zmiany - choć to brzmi idiotycznie - w "bawidamka". Dało mu to nauczkę, zrozumiał i przyznał się, dostał kolejnego kopa. That's how it works.

ocenił(a) film na 8
killerek132

owszem, miała prawo być zła. nie zła na śmierć i życie, ale mimo wszystko... do tej pory miał tylko ją i owszem, to ona na początku dała du*y - dosłownie i w przenośni, ale on też za bardzo sobie pofolgował. oczywiście no hipotetycznie mówię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones