PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564225}

Kocha, lubi, szanuje

Crazy, Stupid, Love.
7,4 223 150
ocen
7,4 10 1 223150
6,9 31
ocen krytyków
Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Nie mogę przeboleć faktu, że to kobieta po ponad 20 latach małżeństwa zdradziła, a mimo to, to facet jest tym złym, i ma wszystko naprawiać. Chyba coś tu nie zagrało do końca...

P.S. Kobiety które uważają, że zdrada zawsze jest winą faceta (tzn: on zdradza = palant, ona zdradza = on palant bo ją zaniedbywał) proszone są o nie wypowiadanie się. :P

ZajebistyNick

Sam sobie odpowiedziałeś. Facet zawsze jest winny. W filmie jak w życiu. I jeszcze kobiety potrafią się zorganizować i wspierać nawzajem.

ocenił(a) film na 8
ZajebistyNick

Generalnie też nigdy nie lubiłam postaci żony w tym filmie, strasznie mnie denerwowała. Nie mniej po ponownym obejrzeniu nieco inaczej postrzegam ten wątek. W sensie zdrada żony (a tamze jej prosba o rozwod), jest punktem zapalnym do zmiany głównego bohatera. W sensie widzę, że ona nie chce być z tym całym Davidem, widać że chce rozmawiać o tym kryzysie jaki mają z mężem, rozumie, gdy ten uprawia seks z przypadkowymi laskami, choć jednocześnie ja to boli. Widać że ma jakiś kryzys wielu średniego i ewidetnie się pogubiła i ich małżeństwo stało się miałkie. Steve Carel ma drogę do przejścia bo na poczatku Widać, że właściwie od razu odpuszcza i wycofuje się z relacji, nawet nie wyładowuje złości na żonę, nie zadaję pytań, po prostu ucieka z jadącego samochodu i z ich życia by oddać się rozpaczy. Co jest z jednej strony zrozumiałe, ale co też fajnie wytyka mu syn- skoro kocha żonę i chce z nią być to czemu ucieka. No ale Widać że i on i żona potrzebują czasu osobno by zrozumieć, że w sumie rzeczywiście się kochają i mogą dać sobie szanse. Jasne że przydałoby się więcej inicjatywy żony, ale tutaj twórcy chcą opowiedzieć to z perspektywy głównego bohatera więc to on przechodzi glownie drogę i on podejmuje działania, które mają zmienić jego życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones